Wpis z mikrobloga

Potrzebuje zasięgnąć języka w zbiorowym umyśle zwanym Wykopem 2.0. AMIQNOWICIE NIE WIEM CZY JESTEM OSKI

Mam 182cm wzrostu 78kg wagi morde przecietna z plusem choc ostatnio broda dodaje kolejnego plusa. lvl 25. Ledwo co skończyłem medycyne. Mam jedno mieszkanie w Gdańsku na wlasnosc w drugim mieszkam z żoną. Oba dali starzy. Żone mam i to całkiem całkiem takie mocne 8/10. Ogólnie ciało modelki choć nie daje tak chetnie jabym chciał. Mam 7 letnie xc60. Troche zycia towarzyskiego choc malo bo robota i żona. Mam kilka zegarków w tym jeden za 7k, szafe pełną garniturów itp itd. Ogolnie dla jednych sporo dla innych nic.

I TU POJAWIA SIE MOJE FILOZOFICZNE PYTANIE

Czy jeśli mimo określonego standardu zycia i tak czuje ból egzystencji, jestem nihilistą który jedyne z czego sie cieszy to z przytulenia randomowego psa na miescie raz na pare mc. to mimo wszytko jestem oski?

#przegryw #blackpill #redpill #oski

Jestem

  • Nie oski 22.4% (56)
  • Oski 77.6% (194)

Oddanych głosów: 250

  • 25
@CloudSpanner ja nie chce być oski...
!SPOJLER nie no YAYCOWAŁEM. Ciezko poczuc dobrze człowiek fleksujac sie przed randomami na wykopie byciem klasą średnią. Ogolnie ciezko poczuc dobrze w zyciu. Ciezko czuc 24/7. I #!$%@? mi z tego wszystkiego jak kazda myśl prowadzi mnie w #!$%@? myslenie.