Wpis z mikrobloga

@LuzikSebastian: w najbardziej wymagających grach źle. jak planujesz grafe wymieniać na jakiegoś 4060ti/4070 jak wyjdą i nie masz nic przeciwko poobniżaniu ustawień przez jakiś czas to 'ujdzie', ale jak zamierzasz pozostać na 2070s to ja bym w FHD szedł.
w najbardziej wymagających grach źle. jak planujesz grafe wymieniać na jakiegoś 4060ti/4070 jak wyjdą i nie masz nic przeciwko poobniżaniu ustawień przez jakiś czas to 'ujdzie', ale jak zamierzasz pozostać na 2070s to ja bym w FHD szedł.


@10129: Co? xD Już 3060 Ti to karta robiona pod QHD. A w konsolach siedzi właśnie odpowiednik RTX 2070 więc o ile dany deweloper czegoś nie #!$%@? to czemu OP ma nie mieć
@LuzikSebastian jak nie idziesz w esport i 360fps to nie zastanawiaj się i kup 27 1440p. Nie ma co przyszłościowo juz full hd brać. Mam 2x taki w tym jeden 75, a drugi 144hz i nie wyobrażam sobie w ogóle uzywac na czymś innym
@L3gion:

Już 3060 Ti to karta robiona pod QHD.

to karta z 2020 roku, która z resztą jest wydajniejsza od 2070s

więc o ile dany deweloper czegoś nie #!$%@? to czemu OP ma nie mieć tych 60 fps @ QHD w nowych grach?

60FPS jak większość ludzi ma monitor 144Hz to nieco mało, równie dobrze może zostać na FHD i mieć płynniej.

harry potter na rtx 3070 ledwo 70fps (w teście
@10129: ja tam na 3060ti gddr6x na max ustawieniach i 2k w warzone 2 mam okolice 100fps i tyle wystarcza do grania(oczywiscie z dlss), wiec wedlug mnie jest to wystarczajace, a w esportowych grach na takim gpu tak czy siak ma sie 150+ fps
na esportowe gry jak warzone nie patrzę, tam zazwyczaj ludzie poważnie do tego podchodzący grają na ustawieniach zapewniających najlepszą wydajność / widzenie wrogów niż grafikę + to zazwyczaj ma niskie wymagania (warzone tu to nieco wyjątek, większość na tosterze działa dobrze sieciówek).

w singlu DLSS się raczej używa tylko jak się chce RT
@lubie-solnik:
60FPS jak większość ludzi ma monitor 144Hz to nieco mało, równie dobrze może zostać na FHD i mieć płynniej.


@10129: Co kto woli, ja nie lubię pikselozy powyżej 24 cali a nie toleruję małych monitorów więc FHD odpada.