Wpis z mikrobloga

@CulturalEnrichmentIsNotNice: Proste - w erze family friendly contentu, wyciszania przekleństw i generalnie ugrzeczniania się, kilka osób wpadło na pomysł, że zrobią coś zupełnie na odwrót i przykuło to uwagę. Rafonix kiedyś też robił patolę na filmach ale się ogarnął natomiast Magical robi cały czas streamy jak kilka lat temu kosztem spraw sądowych, posiadania masy wrogów i niszczenia sobie życia. To się wyróżnia na tle innych i przykuwa uwagę. Podobna sytuacja
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Chyba ludzie potrzebują jakiejś odmozdzajacej rozrywki. Tak po prostu. Obserwując jak sie w to angażują to traktuja to chyba jako coś pomiedzy oglądaniem zwierzat w zoo a reperowaniem braku własnego zycia społecznego, w którym nie dzieje się nic ciekawego.
Też tego nie rozumiem, uważam to za debilne.
Ale kiedyś doszedłem do wniosku że nie mogę ich nawet oceniać bo sam przecież w jakiś sposób rekompensuje brak życia społecznego czytając
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Trzeba oddzielić Kononowicza teraz, a x lat temu. Obecnie filmy kręcone są tylko aby doić kasę, kiedyś były kręcone jak Niemiecki wspomniał "dla sztuki". Jego tag dzisiaj nie odzwierciedla tego jak wyglądał kilka lat temu, więc próżno szukać interesujących materiałów (zazwyczaj). Poniżej przykład materiału "starej" szkolnej, pełna kultura, zero wyzwisk.
W kontekście świętego tagu nie chodzi stricte o treść (z wyjątkami), lecz o ekspresję emocji, coś w deseń Twoich
skoroszyt_borodo - @CulturalEnrichmentIsNotNice: Trzeba oddzielić Kononowicza teraz, ...
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: obecnie konon i tak już chyba jedzie na fejmie sprzed lat i szkolniaków którzy wpadli w uniwersum po szyję. Ja śledziłem ładnych parę lat, potem długo śledziłem skróty różnorakie, ostatnich kilka miesięcy już nawet to mnie zmęczyło, srawkowe wojenki obrzydzily mi już szkolna kompletnie.
Może gdybyś miał wsiąknąć z 4-5 lat temu łatwiej byłoby Ci pojąć o co w tym chodzi.
  • Odpowiedz