Wpis z mikrobloga

A ja dam szansę Viaplay. Szkoda będzie odpuścić onboardy i dostęp do absolutnie wszystkiego, ale muszę patrzeć nie tylko na siebie w tym zakupie, bo jakoś rodzicom też chce udostępnić. Przejadę się - trudno, za rok zmienię.
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: ja to bym chciał mieć i to i to ale nie mam kablówki by dostać jakiś rabat. Niby te 45 zł na miesiąc to tak na prawdę grosze przy obecnej inflacji, cenach. Dwa piwka, chipsy i durexy. No i też ich jakość transmisji i serwerów. Wyobrażasz sobie że Charles Leclerc nurkuje a tu nagle ... Loading
  • Odpowiedz
@Raa_V: Ja na mieszkaniu też kablówki nie mam. Ale moja mama w domu rodzinnym ma, to zagaiłem i wzięliśmy taki duży pakiet:
najtańsza telewizja do domu (wcześniej miała za 20plm Polsat, teraz ma za 15pln Canal+)
A online (czego ja używam): Canal+ sport, Eleven, Poslat Premium (ten od LM) i właśnie Viaplay.
Dodatkowo dorzuciłem do tego Netflix (ten pakiet za 43pln) i HBO Max.
Całość wyszła 100 zł.
  • Odpowiedz
@Raa_V: To zadzwoń na Infolinię Canal+ i oni Ci tam "swój" pakiet zrobią. Jak robiłem go online, to nie dostałem w ogóle tak dobrej oferty. Także zadzwonić i zapytać smiało można.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Zaryzykuję tezę, że założenie TV+Viaplay w Canal+ wyjdzie Ci taniej niż zakup Viaplay samemu za 55zł miesięcznie. Dodatkowo i tak pewnie płacisz za jakiś Netflix czy HBO to możesz wszystko razem wrzucić.
  • Odpowiedz