Wpis z mikrobloga

#chatgpt #chatpgpt #programista15k #europa

U baldatv zaciekawił mnie jeden fragment odnośnie XERNIUS - skąd pochodzą ludzie. Czacie, że nie ma nigdzie w internecie żadnej informacji na ten temat w google, grafike, yt - nigdzie. Nie ma żadnej wzmianki w ogóle, a mam wrażenie, że google manipuluje strasznie, gdy wpisuje Xernius. Dlaczego uważam, że manipuluje ? Bo losowo podmienia mi słowo na Xerius albo bardzo podobne. Nawet nie sugeruje mi zmiany słowa, tylko sam podmienia mi automatycznie na xerius. Nie wiem, może tak to działa. Ale dziwie się, bo w necie dużo rzeczy jest teorii, szurów i wiele innych dziwadeł typu plaska ziemia itd, ale ze nie ma wzmianki o Xernius czyli o naszych stworzycielach o którym mówi chatgpt ?
Monsanto93 - #chatgpt #chatpgpt #programista15k #europa

U baldatv zaciekawił mnie je...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Monsanto93: faktycznie, yandex.ru kieruje do stron o planecie Ceres, a google po zmianie regionu na USA do stron o Pokemonie Xereas, zatem albo to słowo zostało zbanowane przez te wyszukiwarki, albo nie ma tego słowa w internecie. Trzeba pamiętać, że ChatGPT został wytrenowany nie tylko na stronach internetowych typu fora czy wikipedia, ale również na treści książek, do której nie ma dostępu przez żadną wyszukiwarkę.
  • Odpowiedz