Wpis z mikrobloga

#android #motorola #telefon #telefony #xiaomi #motog60
Dziś przesiadam się z telefonu Xiaomi na Motorola G 60. Często używam skanera zdjęć. Na xiaomi klikałem w zeskanowane zdjęcie i potem udostępnij (takie trzy połączone kropki) i można było wybrać kilkanaście miejsc czy aplikacji (w tym Gmail, gogole drive). A teraz pod tym przyciskiem mam tylko Bluetooth, mapy i drukuj. To normalne? Czy w motoroli czy w Androidze 12 trzeba najpierw coś włączyć. Mam zainstalowane dyski chmurowe, Gmail, itd. Co zrobić by były one widoczne w udostępnianiu ?
  • 20
@FreeSheep: No to wina apki i tam musisz szukać. Zawsze to lepiej niż telefonu. Nie zauważyłem, żeby jakaś aplikacja wymagała dodatkowych ustawień dotyczących udostępniania. Może standardowo - wyczyść dane aplikacji itp?
@Ghalard:
Te zdjęcia się skanują i są widoczne na telefonie oraz w zdjęciach google. Tyle że ja chce jej przysłać do dysku google czy evernote i muszę to robić z obejściem (ręcznie). W poprzednim telefonie udostępnienie i było OK.
Może na android 12 jest już inaczej?


@Ghalard:

NO właśnie nie wiem. W Xiaomi Redmi Note 8 Pro ta sama wersja aplikacji Skaner zdjęć Google ma pełne udostępnienie.
Zgłosiłem do motoroli i google
@FreeSheep mam g82 i w apce skaner zdjęć mam dokładnie tyle samo opcji co i ty. Nie pozostaje nic innego jak wyjść z tego i wejść do galerii czyli apki zdjęcia of Google i tam po kliknięciu udostępnij jest jest o wiele więcej opcji