Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ciekawy wpis na temat krypto


@Binance_Poland: rozumiem, ze wpis negujący obecną postać kryptowalut i sens istnienia waszej firmy również kwalifikuje się jako ciekawy i zostanie nagrodzony?

PS. naprawcie procedurę autoryzacji pinem przy logowaniu do apki bo nawet chwilowe schowanie okna w tło żeby odczytać ten pin z poczty powoduje, że proces logowania rozpoczyna się od nowa. To jest koszmarny babol
mam kilka stów zablokowanych na binance bo sobie zaostrzyliście kyc a zdjęcia #!$%@? już wam nie mam zamiaru wysyłac
żeby bolesna sraczka was wszystkich nawiedziła
@Binance_Poland: Możecie mi w koncu oddać możliwość zarządzania swoimi pieniędzmi!? Ta wasza weryfikacja to kpina, pismo poswiadczajace z urzedu odrzucone, wyciąg z banku odrzucone! ... Sorry ze nie mam na siebie przyłącza ele/wod-kan ani mieszkania to jestem szarą strefą piorąca pieniadze?

Ale doładować konto to można oczywiście.

ODRADZAM KAŻDEMU TEN CHŁAM, PONAD ROK BEZ MOŻLIWOŚCI HANDLU - OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM
Niby tak pitolicie o tym że "krypto złe" / "same straty" / "duże ryzyko" / "scam". Bitcoin zrobił efekt "wow" w internecie i temu nie da się zaprzerzyć. Dla mnie #bitcoin i #kryptowaluty to tagi, które aktywnie przeglądam od paru lat :) Dzięki nim, dowiedziałem się (między innymi), że zgodznie z logiką wykopka, mam kupować na górcę i sprzedawać na dołku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarnąłem obsługę walleta,