Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Binance_Poland: Warto również nadmienić że giełda Binance jest najbardziej januszową giełdą z pośród wszystkich giełd kryptowalut i najprawdopodobniej ten konkurs skończy się czymś w stylu odbierz 20 usdt (bo przeciez mniejsze od 100$) uzyskując upust w postaci braku prowizji handlując parą walutową btc/usdt co przy prowizjach rzędu 0,1% i tak zajmie wieki z tak niewielkim kapitałem
@1337k4z: widzę różnicę ale system CRS skupia większość krajów "pierwszego świata". Binance działa już w UE m.in. u nas i jest zmuszony do przestrzegania prawa finansowego. Niestety w związku z tym podpadają również pod takie regulacje chcąc czy nie chcąc. Zabezpieczają się na ewentualne blokady dostępu jak do zagranicznych firm bukmacherskich.
Oczywiście gryzie się to z ideą zdecentralizowanej sieci niezależnej od państwa.
@kalkulatorgieldowy: Niech podpadają pod co tylko chcą i zabezpieczają się w sposób jaki tylko chcą, ale spółka w HK jest bezpieczniejsza jeżeli chodzi o polskie urzędy represji obywatela dla użytkownika niż spółka w PL i twoje wybielanie tego nie zmieni. Po części zgodzę się, że w PL spzoo środki użytkownika są "bezpieczniejsze" jednak zabawnie to wygląda z kapitałem zakładowym 5 tysięcy złotych.
@Binance_Poland: czemu za zweryfikowanie konta tylko 5 dolarów xD Ledwo zaczęliście działalność w Polsce a już Januszerka w waszych biurach kradnie więcej prowizji niż milion innych stron z cashbackiem które za rejestracje na Binance dają więcej niż 5 dolarów?