Wpis z mikrobloga

Onuce w swej furii i bezsilności starają się dosrać Polakom wyśmiewając nas, że wizyta w Warszawie zeszła na dalszy plan i że teraz będą mówić tylko o wizycie wujka w Kijowie, i że nas "wykiwano", "wystawiono", "poniżono", "ośmieszono", a ja się zastanawiam co wy pier*olicie. Dla każdego Polaka wizyta wujka w Kijowie to jak znaleźć w zajebistych czipsach gratis w postaci tazosa. Wizyta wujka w Kijowie to ogromny symbol działający na korzyść Ukrainy, a co za tym idzie, w obliczu wojny za naszą granicą, działający na korzyść Polski. Turlajcie dropsa pomioty ordy.

#ukraina #wojna #polska #usa #polityka
  • 10
@Redicle: Trzeba odwrócić kota ogonem i powiedzieć, że dzięki temu Polska zostanie odwiedzona aż DWA RAZY ( ͡ ͜ʖ ͡) Najpierw nas odwiedził żeby pojechać do Kijowa, a potem odwiedzi wracając i jeszcze przemówi do świata. I co onuce, 1:0. Polska gurom
@Redicle: ale wy macie łeb sprany. Wizyta w Polsce, to była tylko przykrywką przed wizytą na Ukrainie

To, ze pis nie zaprosił przywodcow Niemiec, Francji, Włoch czy Hiszpani, którzy zresztą zgłosili taką chęć, jest kompromitacją naszego kraju. Zamiast wyjśc na totalnych czadów i pokazac Polskę jako jednego z liderów UE, to znowu wychodzimy na pajacy i szkodników Unii przez jakieś pisowskie zaczadzenie umysłowe. Jedynie szefa NATO zaprosili
drogie onuce! wasz największy wróg był niedaleko was i nie potrafiliście nic z tym zrobić. Nadajecie się na przecier !
zeszła na dalszy plan i że teraz będą mówić tylko o wizycie wujka w Kijowie, i że nas "wykiwano", "wystawiono", "poniżono", "ośmieszono


@Redicle: nie wiem, ja np mam wywalone na jego wizytę