Wpis z mikrobloga

@Shagga: mega przeczyszcza, wchodzi w interakcję z niektórymi lekami, obniża ciśnienie, co nie zawsze jest dobre... etc, ale nie mówię, żeby nie jeść, polecam pomelo, skrzyżowanie grejp i pomarańczy, lepiej na tym wyjdziesz :P
  • Odpowiedz
@Shagga: jeden dziennie, ja uwazam, ze dieta powinna byc zroznicowana, więc wymieniaj te owoce, a jak masz ten napad na grejp od niedawna, to mozliwe, ze czegos brakuje w organizmie, tez miewam takie fazy
  • Odpowiedz
@DeReFeRencja: Pomelo nie jadłam nigdy, spróbuję. Póki co mam jeszcze z 7 grejpfrutów, więc je zjem. Nie odczuwam żadnych negatywnych skutków tego typu ;) Zawsze je lubiłam, teraz jest sezon i są tanie to kupiłam dużo na zapas i sobie jem.
  • Odpowiedz
@Shagga: pyszne :), weź jedz te grejp co drugi dzień chociaż, takie przesycenie witaminami, tez nie jest dobre, może prowadzić do choroby dziąseł np. Wymień go z bananem, ma dużo wit B.
  • Odpowiedz
@psi-nos: nie wszystkie wit wyplukuja sie z wodą, np A iE, tak łatwo z organizmu nie schdzą, można łatwo je przedawkowac, chociaz w dzisiejszych czasach, jak czlowiek zle je i nie ma czasu to kto wie :)
  • Odpowiedz