Wpis z mikrobloga

Zawsze się jakiś polaczek o coś #!$%@? ¯(ツ)


@Rocky_Zuma_Skye: próbuję zrozumieć tok myślenia, jaki idzie za jedzeniem na desce do krojenia, ale nigdy mi to się nie udaje xD Niehigieniczne, niewygodne, tłuszcz czy sos się z tego wylewa. Nie cierpię tego w lokalach, nie rozumiem w domu i p0laczek musi się przysrać po prostu, bez tego mój dzień nie będzie udany.

@BigKokonat:
  • Odpowiedz
@BigKokonat: bo mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Panie, to jest wykop. Naprawdę wszystko trzeba brać śmiertelnie poważnie, nie można już sobie podocinać nawet? xD
  • Odpowiedz
@geuze: Nikt tu nie mówi, że masz brać wszystko śmiertelnie poważnie. Nikomu nie zabraniam komentować, że coś się nie podoba, ale jeżeli uważasz, że taki agresywny ton i nazywanie czegoś wsią "a bo mi się nie podoba hehe" jest spoko no to elo, twoja broszka xD
  • Odpowiedz
Nie cierpię tego w lokalach, nie rozumiem w domu i p0laczek musi się przysrać po prostu, bez tego mój dzień nie będzie udany.


@geuze: jedyną osobą, która się tu przysrała jesteś Ty
  • Odpowiedz
Nie wolno kogoś skrytykować, nie możesz powiedzieć że coś ci się nie podoba bo jesteś zawistnym p0lakiem mającym własną opinię. Wszystko zawsze musi być git i pięknie, nawet jak jest - tak zwyczajnie, po ludzku - głupie xD

No ludzie to jednak nieuki. Prawdziwe kompleksy "p0lskości" mają właśnie tacy xD
Atreyu - Nie wolno kogoś skrytykować, nie możesz powiedzieć że coś ci się nie podoba ...

źródło: pathetic-cat-meme-1

Pobierz
  • Odpowiedz
ale po co taką wieś robisz jak w tych fancy lokalach i nie położysz sobie normalnie na talerzu? xD


@geuze: ale po co taka wies z tym ponglishem robisz zamiast uzywac polskich slow xD fancy lokale
  • Odpowiedz