Wpis z mikrobloga

@krzemas: bedzie wiecej info :) narazie pare spraw stalelo i czekamy na aktualizacje od osob trzecich. Bedzie tez jeszcze jeden giveaway specjalnie dla Mirkow :)
  • Odpowiedz
@wuntek: to jest mozliwy scenariusz, ale chcemy rozpronowac walute zanim wejdzie na gielde, zeby trudnosc wzrosla. W kazdym razie ja nie planuje dumpowac po wejsciu na gielde, a w razie dumpa dokupic :)
  • Odpowiedz
@hughmm: Czemu LOL? crycurex dobrze działa, ale jest jedną z alternatyw do gigantów.

@cienki7: Też nie mam zamiaru dumpować bo na początku cena ostro zanurkuje, to samo było w przypadku coye gdzie każdy cisnął po byle jakiej stawce, aby się sprzedało jak 1 giełda ruszyła. Teraz wartość trochę już wyższa ;) Mało, ale 3sat to zawsze 3x tyle co 1sat.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Crycurex to typowy dumpster, nikt tam pieniędzy nie wpłaca, więc nie ma żadnego popytu na coiny. Można tam co najwyżej sprzedać coś po 1 satoshi, żeby się pozbyć i szczerze mówiąc nie wiem, czy to się kiedykolwiek zmieni. Próbowali się wybić na coinye, ale się nie udało, bo adresy nie działały. Teraz już działają w miare płynnie, ale szkody się nie odwróci, a żadnego powodu, żeby tam wrócić nie ma,
  • Odpowiedz
@cienki7: Czy potrzebujecie kogoś do pomocy? Chętnie pomogę w tłumaczeniu z angielskiego na polski, np strone waluty (mam mgr ze specjalizacji tłumaczeniowej) Może napisze o tym na forum na stronie fcks?
  • Odpowiedz