Wpis z mikrobloga

Postanowiłem ograć trylogię S.T.A.L.K.E.R. (po raz pierwszy w życiu), aby zaznajomić się z historią nim wyjdzie druga część, ale mam mały problem.
Na końcu Cienia Czarnobylu w jednym z zakończeń dowiadujemy się od hologramu naukowca, że


Z tego co wyczytałem Czyste Niebo dzieje się przed wydarzeniami z SoC.


Na końcu podobnie jak w Cieniu Czarnobyla akcja rozgrywa się na terenie elektrowni gdzie również skaczemy przez całe te teleporty. Jednak końcówka jest całkiem inna i tutaj pytanie.
Czy czas akcji końcówki Cienia Czarnobylu i Czystego Nieba dzieje się w tym samym momencie? Czy może


#stalker
  • 6
@NieR Tak jak napisałeś dopiero po akcji w w elektrowni jest cutscentka jak striełok i szrama są w pomieszczeniu gdzie są w trakcie prania mózgu i dalej dzieje się akcja soc
Co ze szramą dalej nie wiadomo, pewnie został monolitowcem
@NieR: lebiediew z czystego nieba uważa że okresowe emisje pojawiające się w zonie są skutkiem tego że strielok próbuje się dostać do elektrowni i w ten sposób chce go od tego odwieść, napuszcza więc szramę razem z całą swoją frakcją na niego - w końcowej scence nawet słychać jego krzyki (ale nie w polskiej wersji językowej bo jest źle dobrana głośność lektora i wybuchy w tle kompletnie go zagłuszają) że powinno
@NieR: Nie zapominaj o "Anomaly" - to bardzo dobra (choć trudna, długa i rozbudowana) wersja. Wcześniej grałem "w standardowe", teraz właśnie ją powoli robię. Zresztą i inne mody są ok :)