Wpis z mikrobloga

Kaczyński w rozmowie z "Sieci" komentując propozycje organizacji C40 Cities, ocenił, że "objawia się nam wielkie szaleństwo". Szef PiS zwrócił uwagę, że "z tych projektów wynika, że każdy mógłby zjeść rocznie maksymalnie 16 kg mięsa" i że jest to mniej, niż w czasie stanu wojennego i mniej, niż później dostawali pracownicy umysłowi, bo "na kartkach od Jaruzelskiego było po 2,5 kg na miesiąc, czyli 30 kg rocznie".

— Chcę to mocno podkreślić: my jesteśmy za wolnością, nie chcemy sztucznych ograniczeń w imię jakichś ideologii. Od nas Polacy nigdy nie usłyszą, że mają ograniczyć jedzenie mięsa, picie mleka, że mają obowiązek zmienić samochód na elektryczny albo nosić dwie koszule czy sukienki — zadeklarował.

Czyli miałem rację z tym że pis i konfa to to samo. xDDD Nawet nie trzeba się domyślać po co ta szopka z cenzurą najwyższego czasu, ci ludzie są po to by pis miał większość w sejmie po przegranej, a te ich żałosne spamowanie tym raportem czy straszenie jedzeniem robali to potwierdza.

Dziękuję dobranoc

#konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #polska #polityka
  • 6
@tigerus78: Wiesz d.lu, że istnieje subtelna różnica pomiędzy mówieniem, a robieniem?
On to gada właśnie do debili, daje im pożywkę. A jego lewa ręka mateusz i tak przyklepie wszystko co mu eurokraci rozkażą. Pis jest znany z tego, że wdraża unijne regulacje z ochotą i robi to z takim zaangażowaniem, że zawsze wybiera zestaw + i jeszcze często dodaje coś od siebie.
@Wizun pytałem was już wielokrotnie co ci eurokraci zrobili złego i zawsze to były jakieś pierdoły, teraz macie konkretny powód xD robaki i "zakaz" mięsa xDDD wracaj do siebie do Rosji robić z ludzi idiotów