Wpis z mikrobloga

Hej wykopujący i wykopujące! Przeżyłam dziś mega dramat. Wybrałam się z przyjaciółką na zakupy i szykowałam sobie świetny look do nowej pracy. Byłyśmy podekscytowane, że już zaraz będę miała cudowny outfit i będę świecić w biurze. Więc co się okazało? Że wszystkie ciousie spodnie w sklepach są totalnie nie na moją dupę! Jak żyję?! Nie muszę chyba mówić, że się posypałam. Jak to dlaczego? Bo wszystkie po prostu są za małe na moje gruboszowe pośladki. Nie rozumiem dlaczego ubraniowe korporacje ignorują szerokie dupy. Nie jesteśmy częścią mody? Smutno mi, że trzeba szukać albo zwichrować sobie ubrania, albo regularnie zwiedzać sklepy z ubraniami plus size, żeby się ubrać na miarę trendów. #grubyporo #modadlaniepelnychform #ostatniakrotka #rozczarowana #stylishlook

Komentarze:

koteczkasawai: Maksymalne uczucie, kiedy slim fit oznacza excessive tight. Nie wystarczy wkurzać się, trzeba coś z tym zrobić :D

kawaldyna: Rozumiem twoje uczucia. Byłam w podobnej sytuacji kilka miesięcy temu. Reklama fashion to nie tylko mikroskopijne jeansy, prawda? ;) #ucztugrubsziu #powiedznoto
gramnatwoim_flecie - Hej wykopujący i wykopujące! Przeżyłam dziś mega dramat. Wybrała...

źródło: 3KgMRjK

Pobierz