Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci RENTIERZY TO ALTRUIŚCI (ew. kłamcy i oszuści) - DOWÓD:
1. w tej ofercie https://www.otodom.pl/pl/oferta/apartament-premium-ilumino-dla-wymagajacych-ID4iYWz na sprzedaż jest napisane:

Kwota realna jaką możemy osiągnąć na tym adresie z najmu, to między 4000 a 5000 zł na czysto.

ja się na rentierce nie znam ale imo to znaczy koszt za wynajem 4300-5500 + opłaty
2. tak się składa że na fejsiku lata również... picrel ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 3600 + opłaty
3. różnica pomiędzy oboma powyższymi kwotami to nic innego jak poziom dobrego serca landlorda, kuba midel mówił o tym na ostatnim filmiku, ale wykopki jak zwykle nie wierzyły, to macie twardy dowód. smacznej kawusi mordeczki
Pobierz affairz - #nieruchomosci RENTIERZY TO ALTRUIŚCI (ew. kłamcy i oszuści) - DOWÓD:
1. w ...
źródło: Firefox_Screenshot_2023-02-17T10-39-03.309Z
  • 6
@affairz: przeciez to jest flip jakiegos amatora.
Na pewno za tyle nie pojdzie + z czasem jak sie rynke uspokoi to najem ostygnie.

To jest najtanszym kosztem szlifowane mieszkanie. Najtansze gowno krzesla ktore maja wygladac, a sa koszmarnie niewygodne i ktos po 3 miesiacach je wypeirdoli.
Tak samo ten szezlong z ikea, to jest najtanszy mebel, wiem bo taki mam w mieszkaniu na wynajem (ale nie udaje, ze ma ono tak
@affairz Ani się nie sprzedało, ani się nie wynajęło :), taka super inwestycja, że pan właściciel postanowił się pozbyć i szuka frajera. A ty serio się na to łapiesz? XD
Na podstawie tych wartości można jedynie policzyć ratę i wysokość odklejenia właściciela.
Policzysz?
@pastibox: ja szukam aktualnie kwadratu pod ten kredyt na 2% i ten się wydawał spoko. plan jest taki żeby pomieszkać, jak skończą się rządowe dopłaty spłacić resztę i wrzucić to w airbnb, a to by się nadawało bo ścisłe centrum, prestiżowy blok (prestiżowy jak na Łódź - ilumino, moja rodzina wynajmuje tam 1 mieszkanie i mają zero przestojów, tylko 50m i nie za 3,6k XD)