Wpis z mikrobloga

Wykopki, #drukarka #drukarki #homeoffice. Różowa zażyczyła sobie drukarkę wielofunkcyjną, kolorową, z dupleksem (druk i skan). Mile widziane opcje: 1) wysyłania skanów na e-mail 2) tworzenie wyszukiwalnych pdfów. Z mojej strony koniecznie musi być łatwy dostęp do tonerów - zamienników w racjonalnych cenach. Będą małe acz regulanrne przebiegi (miesięcznie pewnie do 2000 stron, większość cz-b). Budżet do max 3k brutto ale im mniej tym lepiej. Korzystałem kiedyś z Canon I-Sensys MF 645CX i było spoko. Teraz widzę, że jest model 655CDW. Ktoś może powiedzieć czy jest OK, ewetualnie czy jest coś lepszego od innych procudentów?
  • 7
@plpi2018: Cześć. Polecam Ci sprzęt od Brothera - ma świetny stosunek jakości do ceny, a także toleruje zamienniki dzięki czemu masz szansę na obniżeniu kosztów eksploatacji. Jeśli chodzi o konkrety mogę Ci polecić urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L3510 CDW https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-l3510-cdw-p-14000.html?term_auto=Brother_DCP-L3550CDW. Nie mam tego sprzętu w tej chwili na stanie, ale napisz do mnie sprawdzimy dostępność w hurtowni. Gdybyś potrzebował zamienników - mam je dostępne! Gdybym mógł jeszcze jakoś pomóc pisz śmiało! Pozdrawiam,
@plpi2018: canon nie ma czasami wbudowanych w toner? Ale widzę że do niej są tylko ori i tonery po 500 za 3k stron, do brothera komplet bębnów ori 500 zł na 70k stron i masz dużo tańsze zamienniki. Ogólnie brothery to dobre drukarki i nie można nim nic za bardzo zarzucić.