Wpis z mikrobloga

@Kapitalista777 Co takiego robisz? Wklejając memy na niszowym w polsce portalu?

Jeżeli tak wygląda wasza robota, wy polaczki, to mi was nie szkoda. A za gwałt poprzez spojrzenie i tak bedziecie siedzieli. nawet gdy pan kapitalista bedzie tu obrazki postował XDD
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: z tego co wkleiłeś, nie ma wzmianki o domniemaniu niewinności. Udowodnienie braku świadomej zgody może objąć np próby dowodzenia, że ofiara była nieprzytomna.
  • Odpowiedz
Działa na rzecz tego, by to mężczyzna udowadniał niewinność, a nie jemu winę.


@Kapitalista777: Chodzi ci o to zdanie?

Dzięki tej zmianie prokurator będzie musiał udowadniać nie to, że ofiara się broniła, ale że sprawca nie miał świadomej zgody.


Z niego nie wynika to, co napisałeś.
  • Odpowiedz
według wykopków najlepiej gwałcicielom gratulować, chwalić, dawać nagrody i budować pomniki, tak dobrze robią.


@Fine-Faulty: Nikt nie pochwala prawdziwego gwaltu. Kobiety co raz wiecej rzeczy podciagaja pod gwalt zeby statystyki sie spinaly
  • Odpowiedz
A #!$%@? cię to obchodzi? Już coś robię, rozpowszechniając nazwisko i poglądy tej niebezpiecznej faszystk


@Kapitalista777: Zawsze tak szastasz losowymi, niepasującymi pojęciami, by tylko komuś dowalić? A mama mówiła - czytaj książki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 z tego co widzę to ona nie jest posłem, nie jest też w żadnej partii, więc nie wiem do końca gdzie mieli by na nia głosować? Swoją drogą robisz dym o jakaś babę co ma 1638 obserwujących na Twitterze.... Tak naprawde, sam nabijasz jej zasięgi i robisz bardziej rozpoznawalną.
  • Odpowiedz