Wpis z mikrobloga

Autentycznie nie mam na kogo głosować xD.

PiS - upolitycznienie wszystkiego, no już nawet jakies prywatne spółki zatrudniaja ludzi zwiazanych z PiS, to wygląda jak komuna bis, tam wtedy tez w kazdym zakładzie był jakis politruk, co nic nie robił tylko miał legitymacje partyjną i czuwał. Poza tym te boze nowe łady, co nie bedziesz mial nic i bedziesz szczesliwy to PiS tez wprowadzi, tylko troche glosniej pokrzyczy, ze sie nie zgadza i tak nie moze byc, ale potem dojdzie do wniosku, ze inaczej wyborow nie wygra, to i obywatele moga żreć robale byleby polechtac elektorat kasą z UE.

PO - oni nie maja programu naprawde xD. Trudno jest mi glosowac na partie, ktora nie powie co zrobi, druga sprawa ich podejscie do UE tez jest słuzalcze, w UE sa coraz glupsze pomysly związane z tym cholernym "ekologizmem" w sumie w przypadku PO byloby to samo co przy PIS, tylko nawet by nie krzyczeli ze tego nie chca. Jedyny plus, ze elektorat PO ma troche wyzsze standardy niz PiS, nie byloby tak wielkiego upolitycznienia wszystkiego.

Lewica - to są ludzie pokroju Kaczyńskiego bez krzyza w reku, z nimi to ze smakiem bedziemy wpieprzac robale i patrzec jak oni żrą mieso i lataja samolotami na szczyty, ktore maja na celu utrzymac zarcie robali przez pospoólstwo.

PSL - dajcie nam władze, dajcie nam władze, dajcie nam władze. Nie.

Hołownia - chłop to samo, ekologizm, krzyz w reku, wymieszani ludzie zewsząd, wlasciwie nie wiem kim on jest od kogo on jest.

Konfederacja - jedyni ludzie, ktorzy przeciwstawiliby sie ekologizmowi, ale za to wprowadziliby nam tu autorytarne rządy i Orban przy nich to byłby wzór cnot i demokracji.

Kukiz - bohater tragiczny, widac ze jego mozdzek jest za slaby na polityke, w dodatku wprowadzanie jakich sedziow pokoju i jeszcze wiekszy metlik w sądownictwie. Nie. Chociaz moglby powalczyc z ekologizmem.

Agrounia + Porozumienie - co to wgl jest xD?

Szanowne Państwo, kochane moi rok 2023, a ja nie mam na kogo głosować jest to przykre bardzo.
#ekologia #polityka
  • 9
@niezdiagnozowany: Agrounia. Widzę, że najbardziej piecze cię "ekologizm" więc posłuchaj sobie wywiadów Kołodziejczaka na YT. Jest za OZE ale jednoczesnie przeciwko stawianiu wiatraków w pobliżu domostw. Jemu postawili taki niedaleko i ma o to ból dupy. Robaki wyśmiał i stwierdził, że na tym zarobią nie rolnicy tylko wielkie korporacje. W energetyce ma być przede wszystkim polski wungiel itd. Młody dynamiczny otrzaskany elokwentny i zaradny lider, który zarabia dobry pieniądz w rolnictwie.
@niezdiagnozowany: popis odpada w przedbiegach a szmacie partie zdelegalizowali XD

Zostaja:
- Komunisci z PSL
- Komunisci z lewicy
- Odnoga KO czyli smutny pan z TVN
- Konfederacja z katolskim odchylem

Aktualnie w polskiej polityce mozna glosowac albo na komunistow albo konfederacje. O ile partii bardzo daleko do idealu to jak napisal @MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno wybor jest prosty chociaz gowniany.

Agrounia + Porozumienie - co to wgl jest xD?

Pojecia nie mam
@paul772: 20 pare lat mialem 10 pare lat temu. #!$%@? o mnie wiesz ale masz bardzo duzo do powiedzenia.

Pozatym czego sie #!$%@? do jakiegos randomowego wpisu tylko i wylacznie zeby sie na mnie srac? Udaj sie do psychiatry a ode mnie #!$%@?.