Wpis z mikrobloga

Dlaczego orange jawnie oszukuje swoich klientów? Przykład oferują telefon na abonament nowy samsung galaxy s23 ultra 5G 256GB w kolorze czarnym za prawie 7 tys za samo urządzenie + prawie 200 zł przez 36 mies co po tych 3 latach daje ponad 13 tys PLN... Gdzie ten telefon w media expert w kolorze białym, 1TB ultra 5G za prawie 8700 PLN ale media oferują sprzedaż, gdzie po zakupie telefon będzie w pełni Twój + jest lepszy od tego co proponuje orange w ofercie abonenckiej, gdzie przy 7 tys za samo urządzenie plus 200 zł za abonament otrzymujesz słabszy telefon bez możliwości wyboru innego koloru (jest dostępny tylko czarny), zauważyłem też jedno, że wszyscy operatorzy poza Play oferują abonament i jednocześnie "sprzedaż" telefonu, gdzie na start chcą równowartpść urządzenia, tylko Play oferuje telefony za 1 zł i jakość ich ofert wydaje się atrakcyjniejsza niz u konkurencji przez co Play ma monopol pod tym względem, czemu konkurenci sami sobie podkładają kłody pod nogi? Czy raczej Play wykupiło ich wszystkich i dlatego?

@orange_polska

Link https://www.orange.pl/esklep/smartfony/samsung/samsung-galaxy-s23-ultra-5g-256gb

#pytanie #abonament #telefony
  • 6
d tego co proponuje orange w ofercie abonenckiej, gdzie przy 7 tys za samo urządzenie plus 200 zł za abonament otrzymujesz słabszy telefon bez możliwości wyboru innego koloru (jest dostępny tylko czarny), zauważyłem też jedno, że wszyscy operatorzy poza Play oferują abonament i jednocześnie "sprzedaż" telefonu, gdzie na start chcą równowartpść urządzenia, tylko Play oferuje telefony za 1 zł i jakość ich ofert wydaje się atrakcyjniejsza niz u konkurencji przez co Play
@userrrr: w UK taki 256GB kosztuje 6700zl.
Ale po co komu taki drogi telefon? Właśnie kupiłem używany OnePlus 9pro za 1800zl
I jest super. Szybki, ładne zdjecia. Ładowanie 65W. Sama prędkość działania systemu taka sama jak w moim starym oneplus 7t pro. Patrzyłem na porównania tych nowych samsungów i to nie jest tsk, że telefon chodzi 2 razy szybciej. Praktycznie nie ma różnicy. Może gry wczytują się pare sekund szybciej. Ale
@Kubilaj_Chan: Ale tak jest ze wszystkimi rzeczami. Im coś jest droższe tym mniej opłacalne. Nigdy jakość nie rośnie proporcjonalnie do ceny.
Jak ktoś dużo zarabia, dużo korzysta z telefonu, pracuje na nim, robi zdjęcia to czemu nie.