Wpis z mikrobloga

@Timolol: w decathlonie jest dość podobne. Z plusów jest wygodne do siedzenia, bardzo pakowne. Z minusów nie ma uchwytu na napój ( ͡° ͜ʖ ͡°), dość długo się rozkłada, w piachu będzie się zapadać raczej i jest dość delikatne
@pilot1123: Właśnie rozważam to z decathlonu, chociaż nie wiem czy nie przyżydzić na tańsze z allegro xD
Na te nóżki jest patent aby piłeczki zamocować albo można dokupić specjalne nakładki.
@grill-bill: Ok, dzięki, będę obserwował ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie teraz sprawdziłem na jednej aukcji jest za 144 zł i zastanawiam się czy nie brać, bo wygląda elegancko. Chyba najlepiej z tych jakie widziałem w tym przedziale cenowym.
@pilot1123 No właśnie, oszczędzający na jakości najczęściej i tak traci więcej hajsu. Ale czasami można znaleźć spoko chińczyki, decathlon to też nie jest jakaś prima sort marka
@Timolol: nie, dla mnie to jest właśnie marka "good enough", a ci co mają taniej to już muszą mocno ciąć koszty. Decathlon maj bardzo dobrą politykę zwrotów i reklamacji, nie mogą sobie pozwolić na totalnie jednorazowy sprzęt
@Timolol mam z ali większe, z oparciem, kupione na ryby, kilka lat, bardzo dużo wypadów użytkowane, w tym ileś całonocnych i nic się nie połamało, plastiki całe. jeśli ważysz 70 kg to mogę polecić, a jeśli więcej, to nie mam informacji czy też przetrwa długoterminowo czy nie, bo tylko raz ktoś ważący z 85, góra 90 kg usiadł na chwilę i nie zniszczył nic.