Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dla p0liaka
- ogarnięcie fajnej roboty za ponad średnią krajową, własne mieszkanie, samochód, najlepiej do 30-stki, zdobycie fajnej tscheepkee
wyzwanie dla p0lki
- stłumienie hipergamicznej skłonności do ONS z chadami, żeby liczba partnerów seksualnych nie przekroczyła liczby lat życia xD

Adze z rocznika 2004 się niestety nie udało, 19 lat i 25 bolców odchaczonych, its over

#blackpill #redpill
P.....c - Wyzwanie dla p0liaka
- ogarnięcie fajnej roboty za ponad średnią krajową, w...

źródło: aga

Pobierz
  • 12
To już jak facet rucha 100 lasek to jest super samiec alfa, a jak ona bawi się życiem to oczywiście dziwka? Hipokryzja mimo, że nie szanuje ani tego, ani tego.


@Propagidator: z tym że facet jest z natury poligamista i im większy licznik = tym większa wartość faceta, facet ruchacz ma powodzenie
kobieta jest z natury poligamistą i im mniejszy licznik = tym większa wartość kobiety, nie bez powodu kobieta musi
@Pozytywny_gosc: Ty widzisz co napisales? Facet z natury poligamista i kobieta tez jest poligamista? XDD
Druga sprawa, to prymitywny spojrzenie to o czym piszesz. Cywilizowany facet nie kierujacy sie dawnymi instynktami nie rucha kazdej napotkanej dziury... Chcesz porownywac nature? Mamy 21 wiek, a ludzie dalej jak w dzungli myslenie...
Ty widzisz co napisales? Facet z natury poligamista i kobieta tez jest poligamista? XDD


@Propagidator: OJEZU WYKOPEK SIĘ POMYLIŁ NA BEKA W CHOOI
Kobieta ze względu na bahora gówniaka jest monogamistką, a facet ma rozsiać jak największą ilość nasienia PRZY CZYM - nikt nie proposuje ruchacza, który zalicza pasztety 3/10 tylko ładne laski, więc

gość, który zaliczył 30 lasek 7-9/10 > gość który zaliczył 40 lasek 6-8/10 > gość który zaliczył
@Pozytywny_gosc: Ale ja doskonale rozumiem o co ci chodzi i wciaz uwazam takie myslenie za prymitywne, albo co najmniej prostackie - przeciez to nie dzungla. Ruchacz dla mnie nigdy nie bedzie kims 'lepszym' dlatego, ze wsadzil swojego kija w wiecej dziursk, nawet tych 'lepszych'. Dla mnie to prostackie ocenianie ludzi, bede kogos szanowal duzo bardziej przez to jaki ma intelekt, a nie za ilosc i jakie super panny przelecial... Mysle, ze
@Propagidator: ale faceci to istoty wyższe, dlatego pewnie jesteś takim filozofem freethinkerem jak z obrazka, są faceci troglodyci alfa, średniacy wanna-be redpillowe alfa, oraz wrażliwcy beta

Natomiast każda kobieta, nawet ogarnięta i wykształcona ma tryb prymitywny i nie, to nie jest jej świadome myślenie "o ja ten troglodyta bez wykształcenia co zalicza laski to taki super facet" tylko ona może o nim myśleć tak jak ty, że to prostackie, burackie, płytkie,
@Pozytywny_gosc:

Natomiast każda kobieta, nawet ogarnięta i wykształcona ma tryb prymitywny i nie, to nie jest jej świadome myślenie "o ja ten troglodyta bez wykształcenia co zalicza laski to taki super facet" tylko ona może o nim myśleć tak jak ty, że to prostackie, burackie, płytkie, żałosne itd. ALE na podstawie jego wyglądu z TOPKI generują się w niej EMOCJE które wpływają na podświadomość i nagle świadomie czuje do gośćia obrzydzenie,