Wpis z mikrobloga

@some_ONE Pewnie masz sporo własnych zainteresowań i mało czasu, dlatego dziękuje, że ten dzień spędziłeś z nami na tagu, mimo że już wszystko wiesz na temat UAP/UFO to stwierdziłeś, że jednak poświecisz swój czas, na prowokacyjne, ironiczne i prześmiewcze odpowiedzi, aby za wszelką cenę negować, ośmieszyć i zdyskredytować rozmówce i temat. Powiem szczerze, że patrze na tego człowieka z politowaniem. Osobiście, nie wyobrażam sobie przekonywać kogokolwiek do czegokolwiek. Albo ktoś podziela moje zainteresowania, albo nie. Ja też widzę rożne przesadzone wpisy, ale nigdy, by mi nie przyszło do głowy, aby masowo na nie odpisywać i czepiać się w taki sposób, co więcej, nie przyszłoby mi do głowy koczowanie w temacie/tagu który uważam za niepoważny i pełen idiotów, bo po co, aby się dowartościować i mieć jakieś zajecie? Dlatego tez, istnieją tak zwane tagi, gdzie ludzie o podobnych zainteresowaniach mogą dyskutować i spekulować na rożne tematy, ale przyjdzie taki cham i nie może znieść, że ktoś myśli inaczej i jeszcze dzieli się tym publicznie. To już nawet nie jest toksyczność, a choroba psychiczna.

#ufo #uap
Pobierz Heekate - @some_ONE Pewnie masz sporo własnych zainteresowań i mało czasu, dlatego dz...
źródło: Screenshot_7
  • 29
@Heekate: Miło mi. Podejrzewam że tematmi UFO interesuje się dłużej niż ty i wysyp szurów w ciagu ostatnich kilku dni nie spowoduje że przestanę wchodzić na tag.

A mówienie o chorobie psychicznej do osoby, która neguje wasze wymysły o zestrzelonych statkach obcej cywilizacji to HIT idealnie opisujący co tu wyprawiacie od kilku dni XD
@some_ONE: Czytając twoje wpisy nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jednak nie interesujesz się zjawiskiem UFO i w życiu nie trzymałeś w ręku "książki ufologicznej" a takie nazwiska jak Keel, Vallee, Michelle, Fiebag, Mack... są ci obce. Jesteś tu tylko po to aby śmieszkowymi wpisami troszkę rozładować swoje napięcie. Tak jak pisałem ci wcześniej idź oglądać famemma, meczyk lub f1.
neguje wasze wymysły o zestrzelonych statkach obcej cywilizacji to HIT idealnie opisujący co tu wyprawiacie od kilku dni XD


@some_ONE: Piszesz „wasze”, w moim kierunku, czyli sugerujesz, ze też moje, czy możesz przedstawić dowody w postaci moich wpisów/wypowiedzi, gdzie pisze o zestrzeleniu statków obcej cywilizacji?
@Heekate: Nie chce mi się szukać, poza tym w większości swoich wpisów bazujesz na niedopowiedzeniach żeby tylko podsycić atmosferę jakiegoś spisku jak na szura przystało.
a takie nazwiska jak Keel, Vallee, Michelle, Fiebag, Mack... są ci obce


@Marek_Tempe: To prawda, bo raczej nie interesuje mnie UFO od strony wymyślonych bajek i spotkań z kosmitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@some_ONE: @some_ONE: Dlaczego kłamiesz i manipulujesz, takich wpisów nie ma, przedstaw jakieś faktyczne dowody, aby potwierdzić swoje zarzuty w których mnie pomawiasz, albo przeproś, a nie zmieniasz temat, aby ponownie wymyślać kolejne manipulacje.
@some_ONE: Gdybyś tylko nieco pochyli się nad tematem i faktycznie długo się nim interesował to wiedziałbyś, że hipoteza pozaziemska jest w tzw. odwrocie. Czyli większość badaczy wcale nie uważa, że UFO ma pochodzenie pozaziemskie... i spotykamy "kosmitów". Zdajesz sobie sprawę, że się kompromitujesz? Każdy twój wpis na tym tagu nie tylko obnaża twoją ignorancję w temacie ale też pokazuje jakim typem człowieka jesteś.
Dlaczego kłamiesz i manipulujesz, takich wpisów nie ma, przedstaw jakieś faktyczne dowody, aby potwierdzić swoje zarzuty w których mnie pomawiasz


@Heekate: Wyśmiewasz wpisy wyśmiewające szurów wierzących w to, że zielone ludziki przyleciały, a USA zestrzeliło ich statki. To jest wystarczające.

aby ponownie wymyślać kolejne manipulacje.


@Heekate: W sensie, że te niedopowiedzenia to manipulacja? xD
Każdy twój wpis na tym tagu nie tylko obnaża twoją ignorancję w temacie ale też pokazuje jakim typem człowieka jesteś.


@Marek_Tempe: Strasznie mi smutno z powodu, że z moje wpisy pokazują że nie jestem szurem. Chyba tego nie przeboleję.
@some_ONE: To może wracaj na tagi famemma, meczyk, skoki, f1, tenis, i liga legend. Po twoich zdawkowych odpowiedziach, dotyczących jedynie fragmentów pisanych do ciebie postów nie masz najnormalniej w świecie ani odpowiedniej wiedzy ani intelektualnych zdolności do podjęcia dyskusji na tym tagu. Pozostań w zdrowiu i nie rozmnażaj się:-)
Po twoich zdawkowych odpowiedziach, dotyczących jedynie fragmentów pisanych do ciebie postów nie masz najnormalniej w świecie ani odpowiedniej wiedzy ani intelektualnych zdolności do podjęcia dyskusji na tym tagu.


@Marek_Tempe: Przecież odpisałem ci wprost, że nie interesują mnie bajki o "bliskich spotkaniach z UFO". Obojętnie czy to UFO to zielone ludki, które przy okazji porwały krowę czy czyjeś halucynacje. To po co ciągnąć ten temat?
@some_ONE: To w takim razie taka niewielka prośba do ciebie (po raz już trzeci), skoro to nie pokrywa się z twoimi "zainteresowaniami" to odpuść. Daj mi/nam spokój i realizuj się w innych tagach. Proszę.