Wpis z mikrobloga

@ElPaputo: Znasz jej matkę, że #!$%@? takie farmazony? Jej matka to dobra kobieta, dopóki Nikola była niepełnoletnia starała się jej pomóc. Nikola tej pomocy nie chciała. Takie życie wybrała. Jest pelnoletnia więc nic nie można zrobić.
@hlebak: przykre to jest, człowiek wychowuje, starą się przekazać jakieś wartości dziecku i taką zapłatę dostaje. Żal mi w tym wszystkim najbardziej matki Nikoli...
@Ratatuj1 a czemu ty jej tak bronisz? znasz ja osobiście? bez powodu Nikola nie stała się kim jest obecnie musiały byc jakieś powody,jeśli te wszystkie wpisy są prawda na jej temat to dla mnie nie była to normlana kochająca się rodzinka
@Ratatuj1 w takim razie możesz się wypowiedziec dlaczego Nikola jest jaka jest,co przyczyniło się do ciągu wydarzeń problemy psychiczne pobyt w psychiatryku aż po wyladowanie na melinie skoro nie patologiczne problemy w rodzinie?
W każdej rodzinie są problemy. Nie koniecznie musi być patologiczna. A gdybys zgłębił nauki z dziedziny psychologi wiedziałbyś że człowiek nie musi przeżyć traumy żeby mieć problemy psychiczne.
Problemy z Nikola zaczęły się gdy mama zabroniła jej się spotykać z pewnym chłopakiem, który miał na nią bardzo zły wpływ z tego co się orientuję.