Wpis z mikrobloga

Jest tutaj na tagu jakiś mocny alkoholik, który mógłby wytłumaczyć, jak funkcjonuje ktoś taki jak Mariusz? Bo jeszcze Goha czy Jaca, to jestem w stanie zrozumieć, że chcą się znieczulać i dlatego piją, ale Mariusz nawet nie trzeźwieje. O czym myśli taka osoba? W jakim celu on pije ten alkohol? Przecież on nie robi tego, żeby się bawić, znieczulić, zapomnieć, tylko po prostu idzie po tym spać xD On chleje i śpi, chleje i śpi. Jak to działa? Ktoś taki nie ma zupełnie innych myśli?

#danielmagical #patostreamy
  • 12
@bezbekpol: tego nie wiem, ale wiem jedno. Dla kontentu dobrze by go było nagle odciąć od alkoholu na kilkanaście dni. Kiedyś w swojej miejscowości miałem podobnego chłopka do niego tylko nieco żywszego. Jak go odcięli od alkoholu nagle to takie numery odstawiał, że byłoby co oglądać jakby tak tego mariuszka odcięli. Chłop się wydzierał, że krowa tu ryje w betonie i grzybów szuka albo spyerdalał po lesie twierdząc, że go drzewa
@bezbekpol: chłop pije żeby przeżyć, jaca i małgorzata miewają jeszcze odruchy wstydu itp. on wstaje z wykręconymi oczami jak zombie jak słyszy że jest polewane, a resztę ma w pixdzie, jakby nagle odstawił toby bez pomocy medycznej prawdopodobnie umarł (serio)
@bezbekpol: po takim ciągu jak trzeźwiejesz to zaczynas się strasznie słabo czuć, nie możesz spac, trzęsiesz się, wszystko cie boli, chce się rzygac itd.

Wystarczy kieliszek co jakiś czas żeby lęki minęły i dlatego odsypia. Bo na trzeźwo nie zaśnie