Wpis z mikrobloga

Mieli, jak poradzić sobie ze słaba silna wola i tym że chłop jest na masie i zamawia McDonalda a ja na redukcji j też się skuszam i jem z nim. Odechciewa mi się przez to mieszkania razem, bo nie chce być ulana kluska a nie chce też nie jeść jak on je. #zwiazki #redukcja #dieta
  • 20
  • Odpowiedz
@manjobanjo: ciężka sytuacja, może albo niech on wychodzi jeść na miasto, albo ty w tym czasie gdzieś wyjdź na spacer. Zjedzenie maka to jest jakieś pół godziny max, więc na ten czas możesz sobie wyjść i się poruszać przy tym.
  • Odpowiedz
@manjobanjo: To zabierz mu i na rano będziesz miała. Albo nie możesz poprosić, żeby zamawiał wcześniej? Serio, ogarnianie diety nie jest jakieś wybitnie skomplikowane xD Zresztą raz czy dwa można zrobić cheat-day ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@manjobanjo: Ja #!$%@? XD

Jak redukowałem a moja kruszynka 51 kg żarła jak świnia (bo ona je jak świnia i nie tyje - zazdro) to po prostu tego nie jadłem. Silna wola. Teraz jest w ciąży (przytyła całe 1,3 kg przez cały 1 trymestr WOW.

W maczku możesz zawsze wybrać Hamburgera, Cheseburgera albo Jalapeno Burgera z Colą Zero w 2 for U - 300 kcal wliczysz sobie i makro też takie
  • Odpowiedz
@manjobanjo: kwestia kompromisów. Super masa z McDonald, ale to już inna kwestia. Dogadajcie się, niech je na mieście, niech je jak ciebie nie ma w domu ( tego maca, chyba że tylko tym się żywi)

Dwa, że to też twoja wina. Chcesz schudnąć tak bardzo, że rozważasz wyprowadzkę, ale nie możesz się powstrzymać od McDonalda. No coś tu jest nie tak xd.

Śpij więcej
Staraj się unikać stresu,
Zaplanuj wcześniej jedzenie,
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: No dobra, myślałem, że mówisz o zerowym-zerowym ruchu, bez treningu żadnego. Mimo wszystko i tak bez problemu da się wliczyć imo xD Albo następnego dnia spalasz, albo poszerzasz tydzień jedzenia z 7 do np. 10 dni.
  • Odpowiedz