Wpis z mikrobloga

Ponad 3 lata doświadczenia na tinderze, a w tym tygodniu zaliczyłem ogromnego faila jak ostatni laik i prawiczek. Dziewczyna fajna, zainteresowana relacją, a ja pod wpływem emocji ( ostatnich kilka dni nie należało do moich najlepszych mówiąc bardzo delikatnie ) jej pisze, że nie chciała całować się na 1. spotkaniu i generalnie to sobie kogoś już znalazłem, więc to nie ma sensu XD

Dziewczyna 4.5 / 10 + brak pocałunku na 1. spotkaniu, ale jednak bardzo fajna rozmowa + nacisk na dalsze spotkania z jej strony. Ten brak pocałunku spowodował u mnie spięcie, bo wyobraziłem sobie z automatu, że będzie chciała zrobić ze mnie beciaka. No i może coś w tym jest, skoro sama nie była dziewicą, na 1. spotkaniu wspominała coś o seksie z jakimś randomem ( w ramach żartu, ale jednak ), a uznała jednocześnie, że głupi pocałunek w usta to "za wcześnie"...

Bardzo spieprzyłem?

#rozowepaski #tinder #zwiazki #seks
  • 18
@Ivan_III: Nic nie spieprzyłeś, to tym lochom się w dupach przewraca. Nawet jak jesteś w tym top 5% samców to odrzucają tych którzy koło nich nie skaczą, a już od początku testują na ile mogą sobie pozwolić. Kobieta jedyne na co może zasłużyć cipą to #!$%@?. Co innego jest po prostu simpieniem.
@Ivan_III: no i dobrze zrobiłeś. Moja najdłuższa relacja zaczęła się od całowania na pierwszej randce, ewentualnie może być na drugiej jeżeli na pierwszej jest mega chemia, tylko nie ma warunków do pocałunku.
@choochoomotherfucker: Skoro na 1.spotkaniu wspomina o seksie z jakimś typem, a jednocześnie "za wcześnie" jest dla niej na głupi pocałunek to oznacza to tylko tyle, że to z nią jest problem. Albo się szanujesz, albo nie ( jeśli to drugie to nie udawaj świętej i nie oczekuj, że mężczyźni na poziomie będą skakać wokół ciebie; ciebie, która dawałaś się ruchać jakimś randomom ) - laska chciała zjeść ciastko i mieć ciastko
@pamareum: Moje dwie najlepsze też od pocałunku na 1. spotkaniu. Z tym, że to jest rzadkość niestety - większość lasek chce zjeść ciastko i mieć ciastko ( "puszczałam się i nie obchodzi mnie moralność, ale masz wokół mnie skakać i starać się o mnie tak, jakbym się szanowała!" ).
@Ivan_III: Ja bym dał jej szansę. Moja aktualna dziewczyna nie dała się pocałować na 1 randce i też byłem zniechęcony, a teraz ze mną mieszka i to zdecydowanie najlepsza kobieta jaką znałem - pod każdym względem :) Piszesz tego posta więc zakładam, że czujesz, że warto - działaj dalej.

Miałem trochę kobiet i te, które na początku są niedostępne to zazwyczaj najlepsze partnerki do poważnej relacji. Większość dziewczyn zaciągałem do łóżka