Wpis z mikrobloga

Tego to chyba frustracja już przerasta. Wchodzę na Wykop teraz raz na kilka dni i rzuca mi się w oczy standardowo @Vosemite.

Taka rada - jak byś w ciszy postował sobie te gołe baby i walił konia w piwnicy, ale się nie wypowiadał - może byłbyś o wiele zdrowszy, a przynajmniej sprawiałbyś takie wrażenie.

https://wykop.pl/link/7013047/tvn-jednak-klamal-to-niemozliwe/komentarz/114839089/o-polityczna-zielonka-zakop

#neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika
  • 4
walił konia w piwnicy


@USSCallisto: gówno o mnie wiesz tfu konfiarzu.

Jesteście taką patologią tego portalu, że się przykro robi. Wystarczy tylko nie należeć do sekty, żeby 30 letnie przegrywy na spółkę z 18 latkami dostawali wścieklizny.
gówno o mnie wiesz tfu konfiarzu.


@Vosemite: tak samo jak gówno wiesz o ludziach, których atakujesz na co dzień. Ale nie jesteś zbyt bystry, aby zauważyć, że jesteś czymś o wiele gorszym niż ci, których nie nawidzisz, nie? Codziennie udowadniasz, że sobie ze światem zwyczajnie nie radzisz i nie panujesz nad emocjami. To... przykre.

dostawali wścieklizny


Właśnie to przecież reprezentujesz. xD
@USSCallisto: Uderz w stół, agresywny 15 letni konfiarz się odezwie.

Ja akurat nie wyzywam mirków jako pierwszy, to wy reprezentujecie jedynie tę patologię.

Ilość wyzwisk z waszej strony tylko do mnie pewnie można liczyć w setkach.

Tfu wam na mordy desperackie przegrywy - obrażając kogoś wyzbywacie się prawa do szanowania was.
Ty jesteś naprawdę niespełna rozumu. Ciekaw jestem czy jesteś takim samym frustratem też na żywo. Idę o zakład, że jest jeszcze gorzej. Tutaj możesz sobie popyskować, ale w realnym świecie pewnie cichutka myszka z myślami samobójczymi. xD