Wpis z mikrobloga

Jeśli teraz biegam w Altrach drop zero to jak kupie Nimbusy z Asicsa z dropem 10 to nie będzie jakiś duży przeskok? Żeby sobie krzywdy nie zrobić?
Ogólnie to warto patrzeć na ten drop czy nie bardzo?

#bieganie #sport
  • 13
  • Odpowiedz
@itolek100: warto tylko raczej w druga strone i na moje w druga strone sobie predzej krzywde zrobisz, czyli gdybys z 10 schodzil na 0.

W twoim wypadku, to co najwyzej bedziesz sie czul jakbys na koturnach biegach i niekoniecznie musi to byc fajne uczucie. Sugerowalbym jakas wizyte w decathlonie, jakims sklepie gdzie mozna przymierzyc i potruchtac, zebys sobie sprawdzil, czy w ogole to jest twoja bajka.

No i czemu akurat nimbusy?
  • Odpowiedz
@itolek100: ja się nie znam ale jeśli biegasz na 0 drop to może jakieś np hoki - niektóre z nich maja mnóstwo słoniny ale drop 4mm co może być ok.
  • Odpowiedz
@itolek100: nie wiem jaka to atrakcyjna cena, ale ja bym bral i sprawdzil w domu co i jak, a pozniej ewentualnie zwrot.

Albo poczekaj na oferte saucony na zalando-lounge tam masz czesto za 200-230zl kinvary z 4mm dropem i dobrym amo.

A. Moze troche bardziej nowoxzesne od nimbusow, novablasty od asicsa?
Czesto w asics outlet mozna trafic za 270zl ich 2 wersje.
  • Odpowiedz
@noe44: no tylko kinvary sa mega miekkie przez ta pianke, a triumphy maja te 10mm dropu jak nimbusy.
Jak ktos latal w zerowkach, to 10 bedzie moim zdaniem jak w kaloszach. No ale roznie to bywa.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ah no tak, ja o ilości pianki a tutaj o dropie bardziej mowa. @itolek100 tak jak kolega wyżej pisał. Z zero dropu w górę to raczej mało obaw. Gorzej w drugą stronę. Mniejszy drop będzie dobrym rozwiązaniem. Zobacz też Asics Novablast 3
  • Odpowiedz
@Hektar4: nie ma aż takiej sprężystości. Dodatkowo jak nawierzchnia trochę śliska to się można na głupi ryj wywalić. Mam 19 i doskonale wiem co mówię . A wersja 20 to nadbuty. Wszystko co było słabe w 19 jest super w 20.
  • Odpowiedz