Wpis z mikrobloga

7 823 - 43 = 7 780

Tak jak liczyłam: w styczniu 852 km na rowerze i tylko jeden dzień bez roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miało być 1k, niedużo brakło, ale kilka dni było słabych, a jeszcze niedawno dziura w dętce (i brak czasu aby od razu kupić nową) odebrała potencjalne kilometry. A WY CO PIECUCHY, NADAL NIE JEŹDZICIE W ZIMIE? Wiecie, że nawet mi was nie żal.

Endo: miasto, masa + kolekcja sprychówek + towarzysze: @TypowyPolskiFaszysta i @Siganiv + gość, który nas prawie przejechał busem i prawilny kierowca, którzy do niego wyskoczył na czerwonym, w naszej obronie!

#rowerowyrownik #rowerowazima
wspodnicynamtb - 7 823 - 43 = 7 780



Tak jak liczyłam: w styczniu 852 km na rowerze...

źródło: comment_bsF0ImqVTOHQUj3MNUbdU6m6EF8k6TZ1.jpg

Pobierz
  • 53
@kozio23: moje zaczęły klekotać na wybojach, takie są uroki mocowania na wcisk. z resztą sposób ich mocowania nie pozwala na założenie opon z normalnym bieżnikiem, poza tym są za blisko kół, więc błoto i inne paskudztwa nagromadzone między oponą, a błotnikiem utrudniają jazdę. poza tym ich skuteczność oceniam na 20-30%, lepiej jechać wolno i nie mieć błotników, bo te nie wiele dają
@dreaper: Ja z przodu mam ten, z tym tylko, że trekking, semi slick i sam dorobiłem blaszkę z nierdzewki bo oryginalna pękła po chwili. Z tyłu pod bagażnikiem mam jakiś metalowy tylko po to, zeby nie chlapało mi na namiot czy sakwy