Wpis z mikrobloga

Tak tylko przypominam odnośnie moderacji:

Czas pracy osoby niepełnosprawnej w stopniu umiarkowanym lub znacznym nie może przekraczać 7 godzin dziennie i 35 godzin tygodniowo. Osoba niepełnosprawna nie może być zatrudniona w porze nocnej i w godzinach nadliczbowych oraz ma prawo do dodatkowej przerwy w pracy na gimnastykę usprawniającą lub wypoczynek.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

#moderacjacontent #wykop
  • 11
@Krzysztof53647: a dziękuję, starałem się, ale tylko na 21,37%

a, i taki fun fact - po usunięciu konta sposobem "na maila o rodo" można założyć nowe na użyty już wcześniej e-mail i numer telefonu xD
@CzarnyOwiec: brak konkurencji ? Jesli chodzi o znaleziska to narazie tak, ale mirko jest juz wieksze na hejto, jesli tak jak ja ma sie na czarno pato streamy, durne tv shows ktore sa tu namietnie komentowane przy emisji oraz tag przegryw. Tu jedynie jest jeszcze wiecej tresci wojennych, ale jednoczesnie jest tez wiecej #!$%@? zawodowych i hobbistycznych onuc. No i chyba tag gielda i programowanie ma sie jeszcze jako tako, lepiej
@ofca1234: Poznałem kiedyś osobę, która dorabiała sobie na studiach jako moderator na Wykopie. I powiem tak - "sława" wykopowych moderatorów jest słuszna i prawdziwa. Złe zachowania przenoszone są do życia prywatnego. Nie polecam.
@ofca1234

Ponadto, zgodnie z art. 16 ustawy o rehabilitacji, wskazanych powyżej norm, nie stosuje się:

do osób zatrudnionych przy pilnowaniu oraz
gdy na wniosek osoby zatrudnionej, lekarz przeprowadzający badania profilaktyczne pracowników lub w razie jego braku lekarz sprawujący opiekę nad tą osobą wyrazi na to zgodę

więc jest i na to rada...