Wpis z mikrobloga

@keep_it_real: No ja liczyłem przed sezonem na komfortowe miejsce w środku tabeli. Widać prawdą jest, że nie można robić w ekstraklasie wyników ponad stan, bo jeśli w następnych paru meczach trochę poprzegrywamy czy poremisujemy to zaraz głowa trenera będzie na pieńku. xD
Przy okazji, bardzo adekwatny nick. :D
@CralencSeedorf: ale błagam, spójrzmy obiektywnie na sytuację, przecież Lechia grała jak zespół z pierwszej ligi, a Widzew ich cisnął, to samo w meczu z Jagą. W meczu z Pogonią druga połowa też należała do Widzewa i wylew Żyro sprawił że to spotkanie przybrało dramatyczny obraz. Widzew mógl spokojnie mieć 7 punktów w tych 3 meczach, a kończy z 3 bo nie ma napastnika i kreatora gry. Możemy mówić, że celem było
@True_freedom: Piszesz, że grają super. Op napisał, że gra padaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi się podoba gra widzewa(jak na mocno obniżone ekstraklasowe standardy), ale utracone punkty mnie nie bolą.
Zespół na top 3-4 to to nie jest, nie ma jakiekolwiek głębi w składzie. No i jak pisałeś, brakuje napastnika. Ja obecny widzew postrzegam jako fajny zespół środka tabeli(w przeciwieństwie do nudnych zespołów środka tabeli, które co
@CralencSeedorf: a ja widzę to jako dobry zespoł z aspiracjami na top 5 i w przypływie szczęścia europejskie puchary. Gra padaka wedługa OPa, a według mnie bardzo dobry początek, intensywna końcówka pierwszej połowy i impas w drugiej, gdzie piłkarze szarpali. Oprócz tej jednej poprzeczki, to padakę właśnie pokazywała Lechia, a my staraliśmy się tworzyć akcje, no ale jeśli oddawany strzał to jest podanie do bramkarza głową z wysokości jajek ? Sanchez
@keep_it_real: @CralencSeedorf @True_freedom

Spoko, ja nie z tych co widzi miejsce w tabeli i nagle wszyscy są do objechania. Nie liczę, a nawet sobie „nie życzę” żebyśmy mieli miejsce na puchary, bo polskie drużyny, i u nas wyjątku by nie było, nie potrafią łączyć gry na kilku frontach. Skończyło by się na karuzeli wśród trenerów i walka o utrzymanie, taka niestety jest kolej rzeczy na krajowym podwórku. Pomijam już ruchy na
@rawator Przecież nam brakuje tylko wykończenia i skuteczności. W 3 meczach mieliśmy 6 słupków/poprzeczek i kilka doskonałych niewykorzystanych sytuacji. 60 strzałów w tych 3 meczach mieliśmy a tylko 4 gole.

Sama kontrola, konstruowanie akcji, klepanie piłeczka, przerzuty, zmienność pozycji. Przecież my naprawdę gramy ładną piłkę. Tylko że brakuje z 2 konkretnych graczy ofensywnych
@rawator: @True_freedom @CralencSeedorf ale moi drodzy, to właśnie tak będzie wyglądać, nie co kolejkę na farcie pawłowski strzeli bramkę centro strzałem albo strzeli nieprawdopodobnego gola z wolnego; nie wiem czy słuchaliście dróżdża tydzień temu w canal+? przecież on tam bez cienia zażenowania powiedział, że chciałby mieć 300K euro na transfer - z czym do ludzi? Jak nie będzie poważnej kasy to nie będzie poważnego grania; ja jestem i tak pełen podziwu,
@czlapka: pewnie, że gramy ładnie, w komentarzu niżej, już trochę na chłodno, wyjaśniłem o co mi chodziło. Niestety, sama ładna gra nie gwarantuje bramek, a strzał w poprzeczkę to strzał niecelny. Boli po prostu, że nie wykorzystuje się fajnych okazji jak ta Pawłowskiego czy strzały z pierwszej połowy, gdzie były trojaczo podobne sytuacje.

Cóż dzisiaj wczorajszy mecz to już było-minęło. Oby kapitan i Fabio wrócili do gry już w meczu ze
@rawator gra padaka? Tworzyliśmy sporo sytuacji. Niestety skuteczność słaba i celowniki rozregulowane to racja, ale bez przesady. Punktujemy i to najważniejsze. W każdym meczu tej rundy wyglądaliśmy dobrze i fizycznie, i taktycznie. Więcej szczęścia i zaczniemy wygrywać.