Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję małej kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°) głównie pod mtb, trochę na wakacje, trochę w przyszłą zimę na narty. Mega podobają mi się ujęcia z kamer 360, dynamika, możliwość zmiany kadru czy perspektywy w postprodukcji no i sam fisheye ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co możecie powiedzieć o gopro max i insta360 x3? Widziałem jakieś testy i zestawienia plus materiały na yt/insta i zdecydowanie bardziej stawiam na x3, chociaż jestem ciekaw Waszych doświadczeń/opinii. A może zwyczajne gopro 11? Chociaż tu obawiam się że znając mnie złapać dobry kadr to będzie cud xD

#kamery #gopro #insta360 #kamerysportowe #fotografia #filmowanie #elektronika i pospamuje też #wakacje #mtb #rowery #sport #snowboard i dlaczego nie pokazuje mi liczby obserwujących tagi XD
  • 2
@tluczek_do_kartofli z moich doświadczeń to na mtb gopro 11 a na stok 360 :) GoPro z HyperView ładnie oddaje prędkość i duzo lapie - majac ja na klacie podczas skokow nawet pol rowerka
na 360 niezależnie jak stromo i wysoko to jednak rybie oko to wyplaszcza mocno, gopro ma trochę lepsze kolory, 360 daje Mega dużo możliwosci, ale też dużo więcej roboty w postprodukcji. 360 Na stoku kozacko jak jedziesz z elipa