Wpis z mikrobloga

Chciałbym zwiększyć ilość białka w diecie przez dodanie jakichś przekąsek miedzy posiłkami (posiłki juz mam rozplanowane). Polecicie jakieś produkty białkowe które by się do tego nadały ale tez takie które są dobrze tolerowane przez orgnizm? Kiedys kupowalem wpc ale często miałem po tym zgage, wiec to raczej odpada.
#dieta #mirkokoksy
  • 6
@heez: jeśli nie muszą to być koniecznie "gotowce" to polecam twaróg + odrobina mleka (10-20ml) + skyr (mi najbardziej siedzi do tego waniliowy z piątnicy) + erytrytol. Wykorzystuję to też jako farsz do naleśników, ogólnie bardzo zapychające i smaczne
@heez: twaróg, kabanosy, skyr,

jak chce ci się bawić to jak masełko wchodzą takie zajebiste roladki z chudej szyneczki albo wędliny ze schabu z plasterkiem sera a w środku ogóreczek kiszony
@heez: filet z kurczaka, indyka, twaróg, jajka (białko o najwyższej wartości biologicznej), sardynki w oleju (21g w 125g produktu, tylko trzeba dobrze poszukać), ja łączę z twarogiem na kolacje i mam 60g białka w posiłku, jogurty proteinowe, precel bawarski z lidla (jeden precel to 9 białka, 2 tłuszczy i 50 węgli)
@heez: skyry z lidla owocowe ale uważaj bo są 2 rodzaje jedne mają 11g cukru a drugie 4g, puddingi proteinowe z biedronki (czekolada i mięta najlepsze), serki wiejski wysokobiałkowy + jajko w kosteczkę + szczypiorek + rzodkiewkia i jakieś inne warzywko, zapchasz się fest.