Wpis z mikrobloga

Wszyscy piszą, że młody Muran depresja, przedawkował samobójstwo. A co jeśli przedawkował jak zwykły ćpun.
Ozdoba na pewno popełnił samobójstwo przez hejt było to po nim widać kłótnie z publicznością, żal do wlodarzy czy odcięcie się od mediów. Ja się bardziej skłaniam, że to był złoty strzał, jeżeli to prawda, że od lat bawił się dragami.
#famemma
  • 12
@PanDoniczka nie dałem przecinka
@BoooG chodziło mi w tym wpisie, że to wina bardziej bliskich niz hejtu, jeżeli to prawda z tym że wcześnie zaczął, film jak leży na ulicy jest przed fame.
@Bojla jakieś źródło tych informacji? Większość książek i publikacji stwierdza, że uzależnienia biorą się z problemów emocjonalnych i ma to głębsze podłoże. Za to randomowy wykopek twierdzi, że ktoś bierze bo wszyscy biorą xD ręce opadają.
@Bojla: ale to też jest problem np. braku akceptacji. Mogą to też być problemy wychowawcze, rodzinne. Są tacy, co mogą pić alko miesiącami i nie wpadną w alkoholizm, a innym wystarczy dużo mniejsza dawka i mają problem na całe życie. To nie jest takie proste, że jeden to zwykły ćpun, a drugi to biedny chłopak, który ma usprawiedliwienie.
@mexicofan: Problemy sprzyjają i pogłębiają, sprawiają że łatwiej się uzależnić. Trzeba pamiętać jednak że to narkotyki są używką nie problemy. Zależy też w jakiej klasie społecznej robione są badania. Zabawne jak mówisz o książkach i publikacjach a sam źródła nie podałeś, ot jesteś właśnie tym randomowym wykopkiem z którego się śmiejesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)