Wpis z mikrobloga

@Mjj48003: jestem przeciwny ruchom klickbajtowych, z dystansu USA widzę te wojnę jako zajebisty zarobek dla nas, cieciowi przy obrabiarce w VIrgini płacą juz 45$ na godzinie plus 10 godzin overtime za podwójna stawkę

wycierający sobie gębę "pokojem"


@Mjj48003: tu nie chodzi o wycieranie gęby pokojem tu chodzi pasienie sie na wojnie, w dooppie mam pokoj!
@m0lihua: No wiadomo. Ale tu chodzi o doktorka, który wyzywa Sykulskiego i Atora od szurów i onuc, a sam jest bestią ze wschodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Sykulski i Ator robią wpisy z perspektywy Rosji. Teraz ruskim opłacałby się koniec wojny, bo za bardzo drenują budżet. Może i sprzedali więcej ropy i gazu w 2022, ale po niskiej marży, na czym zarabiają teraz Indie i Chiny
@m0lihua: Ale USA mają technologię i wrodzoną umiejętność optymalizacji. Ruscy by spiąć budżet muszą sprzedać po 60 - 70 dolców za baryłkę. Poniżej tego dopłacają do interesu. A teraz sprzedawali nawet poniżej 40 dolców byle ropa nie zalegała w magazynach. To ruski mir - tam nawet ropa i gaz może się nie opłacać.

https://www.money.pl/gospodarka/tak-sankcje-uderzyly-w-rosje-moskwa-sprzedaje-rope-za-polowe-ceny-6853796258950048a.html

Korzystają hindusi, którzy sprzedają potem po normalnej cenie rynkowej z przebitką.
spiąć budżet


@Mjj48003: ze zgrzytem przeskoczyłeś z marzy na "spiąć budżet", proponuje na priv te dyskusje (by kastrata nie edukować za darmo), money.pl to buraki z newsami z Twittera, plagiat, i do tego bez mózgu, btw Ural miał najniższą cenę 47 dolarów za baryłkę, ale...ktoś cwany miał kontrakty poniżej tej ceny i je system zrealizował, czysty przypadek myślę, ( i chodziło nie o spot a WTI/DC, tak powstają Urban Legends")