Wpis z mikrobloga

@jonik najważniejsze to mieć podpisana umowę na usługi, zakres i koszty. Jeżeli tego nie masz to prawnie nic nie zdziałasz.
Wszystko już zapłaciłeś? Zazwyczaj płaci się na początku zaliczkę i na koniec resztę. Jeżeli jest wszystko dobrze zrobione. Jeżeli nie jest dobrze zrobione to zwróć swoje uwagi i ugadaj się ze zapłacisz jak wszystko będzie zrobione jak trzeba
@Kor-ski: W mieszkaniu które posiadam i wynajmuje rodzinie z Ukr spółdzielnia zaleciła montaż nawiewników. Sprawa wydała mi się prosta. Znalazłem firmę w mieście zleciłem pracę zaznaczając, że przy montażu będzie najemca. Firma wydała się sensowna więc zapłaciłem z góry. Dzisiaj byłem zobaczyć pracę i jeden z nawiewników został zamontowany ( bez konsultacji ze mną) na dolnej części okna :DD - szef firmy przez tel twierdził, że tak też się robi. Poczytałem,
@jonik: ciekawy przypadek, zastanawia mnie dlaczego tylko na jednym oknie zainstalowali od dołu? Różni się czymś od innych? Moja pierwsza myśl - robił ktoś niedoświadczony, zaczął od dołu, i albo dopiero wtedy zaczął googlować albo ktoś mądrzejszy mu powiedział że trzeba u góry.
@forest23: na tym oknie jest taka dokładna roletka- w zasadzie jest nieużywana. Powinien zadzwonić i powiedzieć - Panie tutaj jest roletka - możemy ją ściągnąć ? Bo jak nie to to ewentualnie na dole ale to jest niezgodne ze sztuką.