Wpis z mikrobloga

Murańscy wprowadzili freakfighty na wyższy level. Sam Stary nie będzie prawdopodobnie dymił, pewien etap się zakończył. Dziś pomijam zasadność niektórych ruchów, nie ma to w tej sytuacji znaczenia.
Dla osób, które piszą "beka z ćpuna" polecam przez chwilę zastanowić się w jakim głębokim smutku musiał być Muran, że stymulował się używkami. Każdego z nas może to trafić, bo depresja nie wybiera.
Jackowi odpuśćcie, bo chyba nikt nie życzyłby mu takiej kary za akcje z Tańculą czy bratem.
#famemma
Pobierz mexicofan - Murańscy wprowadzili freakfighty na wyższy level. Sam Stary nie będzie pr...
źródło: temp_file.png2276819174828272000
  • 20
@marv0oo ale co to zmienia? Jakie znaczenie ma od kiedy ćpał i co to ma do mojego wpisu? Ja nawet nie uważam, że to jakiś hejt go zabił. Każdy sam podejmuje decyzje, ale delikatnie mówiąc młody Muran nie chciał iść drogą narzuconą przez swoich starych.
@mexicofan: sugerujesz, że Murański ćpał przez to co mu zgotował jego ojciec, a to może być gówno prawda. Przed freakami sobie coś tam grał aktorsko, nie miał tego smrodu z freak fightów, a i tak ćpał.
On zwyczajnie nie ma głowy do narkotyków i przez to się zaćpał. Ćpał dla zabawy i nie znał umiaru. Tyle
@mexicofan Ćpanie tak samo jak papierosy, nie wypada odstawać, nie być sztywniakiem i wziąć gdy częstują na imprezce. Potem trudno wyjść. Potem staje się to codziennością i może / nie musi pogłębiać smutki. Nie #!$%@? mi tutaj, że typowy ćpun to osoba chora na depresję, która stwierdzi "nigdy nie brałem ale #!$%@? #!$%@? sobie towar".
@Ragll: nie prawda, że każdy popada w uzależnienie przez smutek. możesz popaść w uzależnienie będąc szczęśliwy i jedynie wzmacniając pozytywne bodźce używkami. potem już masz ten ciężar uzależnienia i bierzesz niezależnie czy jesteś szczęśliwy czy nieszczęśliwy.
@niebezpiecznykebsik widzę, że masz pojęcie o czym piszesz pisząc, że jak masz depresje to idziesz na odwyk. Wiesz w ogóle czym jest odwyk? Durniu, na odwyku nie leczysz depresji tylko pomagają ci zejść z substancji i fizycznych objawów odstawienia. Nie wstyd ci pisać takie bzdury?
@mexicofan: w komentarzu, do którego się odnosiłem nie ma słowa o opiatach. Jedynie o uzależnieniu. Dla kokainy czy alkoholu mój komentarz się zgadza. Ty w ogóle piszesz jak byś wszystko wiedział o jego życiu. Wyciągasz jakieś wnioski z niczego, że nie chciał iść w ślady rodziców. i zarzucasz ludziom, że mają 12 lat. Każdy Twój komentarz to jedynie Twoja opinia, zero faktów.
@mexicofan: Bzdurą jest twierdzenie, że to słabi ludzie potrzebują stymulantów. Jeśli ktoś chce doświadczyć innego stanu świadomości, doznać czegoś nowego to nie oznacza, że jest "słaby". Czytając książkę, oglądając TV, przeglądając wykop, jedząc ulubione ciastko - również się stymulujesz, również uciekasz w inny świat, również dajesz organizmowi dostęp do większej ilości dopaminy. Gdyby nie ta chęć poznania, przez "słabych" - według ciebie, ludzi, żylibyśmy nadal w jaskiniach (nie, nie chodzi mi