Wpis z mikrobloga

@KwadratF1: to nie wina substancji, a ludzi, którzy nie potrafią z nich korzystać, idąc twoją logiką, powinni zakazać noży, przecież tyle jest morderstw z ich udziałem, o alkoholu to już w ogóle nie wspomnę, bo szkodliwością jest na równi z najcięższymi narkotykami, a jednak legalny
@KwadratF1: podziwiam za konwersowania z tymi #!$%@? cpunami. Szkoda nerwow. Niech zdychaja i choruja od tego, nie ma co nawracac odpadów. A "raperzy" promujacy narkotyki powinni byc tak samo pietnowani. Jest zakaz promocji petow w mediach jak tv czy prasa a czemu nie w teledyskach, muzyce, serialach i filmach?! Powinien byc taki zakaz i obejmowac pety i narkotyki, najlepiej tez alkohol.
@KwadratF1: najpierw ode mnie. Doucz się, narkofobia to coś ci zazwyczaj znika jeśli przyjrzysz się danym. Obrzydliwy brak jakiegokolwiek obiektywizmu
"Najbardziej szkodliwymi substancjami dla użytkownika okazały się: kokaina (crack; wynik cząstkowy: 37 pkt), heroina (34 pkt) oraz metamfetamina (32 pkt). Z kolei najbardziej niekorzystne następstwa dla otoczenia wiążą się ze stosowaniem alkoholu (46 pkt), heroiny (21 pkt) i kokainy (crack; 17 pkt). Biorąc pod uwagę wskaźniki całkowitej szkodliwości (p. tab.), odnotowano
Pix777 - @KwadratF1: najpierw ode mnie. Doucz się, narkofobia to coś ci zazwyczaj zni...

źródło: pobrane

Pobierz
@zeemzy: No nie ale skoro znał te substancje, doszła do tego mocna depresja to chłop się zatracił niestety. Wiadomo że narkotyki w umiarze nie niszczą aż tak ogranizmu, Ale chłopak poleciał dzień i noc myślę. I mieszał zapewne. Ech szkoda.