Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: @Smash Moja ulubiona gra.
Na starym koncie miałem platyny we wszystkich KZ na PS3 od 1 do 3 z dodatkiem MP włącznie.
Teraz mam nowe konto i udało mi się jedynie wbić platynę w KZ na Vicie, bo reszta serwerów juz dawno padła ()
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: O matko, pamiętam to. Jak gruchnęła informacja, że zamykają serwery to ludzie sie rzucili na to jak szaleni. Boostowałem na 2 konsole po 5 godzin dziennie prez cały tydzień i jakoś mi się udało. A na kilka tygodni przed shutdownem, to ludzie musieli po 10k killi zdobywać i ledwo do 1% wchodzili :]. Piękne czasy :D.
  • Odpowiedz
@typowyhomar: OFICJALNE serwery SONY KZ2 zostały wyłączone w 2018. Fanowskie, nieoficjalne, owszem, są, ale nie są uznawane przez największe strony śledzące trofea (PSNP, PSNTL) i używanie tychże serwerów w celu zdobycia trofeów skutkuje banem.
  • Odpowiedz
@Smash Sony nie jest w stanie zbanowac za granie na prywatnych serverach bo nie jest w stanie nawet tego wykryć, jedyne co jest w stanie wykryć to czy grasz na piracie czy nie dlatego kiedyś się spoofera używało, aktualnie dali se spokój kompletnie z tą konsola
  • Odpowiedz
@typowyhomar: skutkuje banem na tych stronach - to miałem na myśli. A jeśli chodzi o Sony to oczywiście się zgadzam - mają wywalone, a już szczególnie na PS3 i PSV.
  • Odpowiedz