Wpis z mikrobloga

Czy te ankiety po coś były? Czy tylko pretekst do spr przekroju słuchaczy? czy kulturalni, na kogo głosują w wyborach. A opinie na ich temat to pretekst. Bo kto może coś złego powiedzieć na temat naszego radia. Chyba, że tylko ja napisałem tam negatywną opinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętam jak się na początku szczycili, że do nich można dzwonić na ŻYWO!! (nie to co w rns) Chyba tylko u Kuby tel zostały. W poranku na żywo to tylko wieczne ciepełko tych dwóch hankołukawskiego

#radio357
  • 4
@Piaseczyniak: Nooo maila czytać starannie dobrane pod lizanie sobie dupska. Telefony są z nagrań. Ktoś dzwoni a potem weryfikują czy sie nadaję na antene (czy delikatnie będzie smyrać ego)
@Dyfjatko: Sam jesteś z nagrań.
Ostatnio dzwoniłem do Sajóra, odebrał sam prowadzący i jak się dowiedział że chcę coś powiedzieć w temacie audycji to poprosił o pozostanie na linii i byłem live.

W poranku nie zdarzyło mi się być live i faktycznie odtwarzali nagrania ale ostatnio szybciej jest mi napisać e-mail niż czekać aż ktoś odbierze.

W sumie jak Ci się nie podoba zawsze możesz nastawić Trójkę.
Tam nie ma mejli
@Piaseczyniak: Chodzi o poranki. W trójce zawsze były telefony od słuchaczy rano. dop. później się zmieniło. Po #!$%@? się reklamowali takimi hasłami 357
"W sumie jak Ci się nie podoba zawsze możesz nastawić Trójkę." muzycznie to chyba zamiennikiem jest rmffm.