Wpis z mikrobloga

Hipokryzja redpillaków, bardzo często spotykana na wykopie:

Kolejny dowód na to, że redpill = bluepill 2.0 w formie czerwonych czopków przyjmowanych przez odbyt. Redpillowcy sami chcą z siebie zrobić beciaków, betabankomatów, którzy będą #!$%@?ć na kredyty, domy, dzieci, status.

- kobieta mówi, że facet powinien być taki i taki? "O nie obrzydliwa kobieto, nie będziesz mówić co dla nas jest dobre, tylko my wiemy co dla nas jest dobre! My wam nie mówimy co dla was jest dobre"
- kobieta ma 30+ lat i nie chce mieć dzieci? "Hurr durr idiotka na pewno będzie nieszczęśliwa po ścianie, robi karierę w korpo, TYLKO GDYBY BYŁA KURĄ DOMOWĄ byłaby szczęśliwa, kobiety muszą mieć dzieci. KOBIETY MUSZĄ MIEĆ DZIECI DO SZCZĘŚCIA, BĘDZIESZ PŁAKAĆ BEZDZIETNA#p0lko"

Dlaczego redpillowcy nadają sobie prawo do mówienia tego co mają robić faceci - że jako facet masz ustawić swoje życie pod kobiety i udawania samca alfa, bo kobiety lubią gdy facet jest alfa więc trzeba je postawić na piedestał i się dopasować. No i jako facet jesteś naturalnym ŁOWCĄ, ZDOBYWCĄ, jak nie lubisz łowić, zdobywać, #!$%@?ć nadgodzin tylko wolisz mieć luźną pracę i hobby to coś z tobą nie tak. Nadają sobie też prawo do mówienia kobietom co mają czuć, że każda ma mieć dzieci i nie robić kariery w korpo broń boże, bo będzie nieszczęśliwa.

#redpill to najbardziej szkodliwa część manosfery, hipokryci mówiący każdemu co ma robić, by w ich mniemaniu być szczęśliwym, a ich wiedza to po prostu idealizowana projekcja, że tak będzie jak sobie myślą.

Tylko #blackpill otwiera oczy, bo mówi prawdę o tym że geny to wszystko, ale nie mówi nikomu co ma myśleć, czuć, robić w życiu. Tylko redpillaki by chcieli kazdym rządzić
  • 9
@Pozytywny_gosc:
1. Kobieta ma prawo do posiadania standardu/wymagań, facet nie ma konieczności wyboru takiej kobiety.

2. Kobieta która "nie chce mieć dzieci", robi karierę w korpo jest zwykle nieszczęśliwa, z czasem jest coraz gorzej. To po prostu nie spełnianie swojej naturalnej, biologicznej powinności / sensu życia. Biologia nami kieruje, jak się jej sprzeciwiamy, jesteśmy nieszczęśliwi, popadamy w depresje, następuje autodestrukcja która ma za zadanie sprawić żebyśmy zaczeli poszukiwać tego co nam
Kobieta która "nie chce mieć dzieci", robi karierę w korpo jest zwykle nieszczęśliwa, z czasem jest coraz gorzej. To po prostu nie spełnianie swojej naturalnej, biologicznej powinności / sensu życia. Biologia nami kieruje, jak się jej sprzeciwiamy, jesteśmy nieszczęśliwi, popadamy w depresje, następuje autodestrukcja która ma za zadanie sprawić żebyśmy zaczeli poszukiwać tego co nam brakuje do szczęścia. Taka jest teoria i idzie to zauważyć w praktyce (ja miałem okazję).


@AnonimoweLwiatko:
@Pozytywny_gosc: Ale wiesz, że każda pigułka ma wyznawców, których poglądy są sprzeczne ze sobą? Więc nie wiem czemu się znęcasz tylko nad redpillem przypisując im same najgorsze stereotypy. Taka taktyka nazywa się strawman.

Tak samo mogę uśrednić, że Blackpill to poddanie się i tylko narzekanie, które prowadzi niechybnie do LDAR.

Redpill to jest z definicji przełknięcie brutalnej prawdy. Można by powiedzieć, że tacy stereotypowi ściana fans, albo LMS fans to nie
@AnonimoweLwiatko: ja tez mam bekę z hipokryzji redpilakow, to co op napisał to totalnie prawda jeśli chodzi o polskie środowiska redpilowe aka clownów z cyrku.
Te środowiska są mistrzami w wpi€rd@laniu facetów w swoje archaiczne, podszyte k0nserwatyzmem ramki i mówieniu im jacy maja być, co mają robić, jak mają wyglądać, jak im nie wolno wyglądać, co mają myslec i jak musza patrzeć na świat. I oni chcą mowić o jakiejs swobodzie?