Wpis z mikrobloga

Każdy ekspert który wypowiada się publicznie mówi nie wprost że sytuacja Ukrainy jest bardzo trudna na granicy pełzającej katastrofy z powodu ogromnej różnicy w ilości żołnierzy i sprzętu wobec Rosji. Zdobycze terytorialne w tej chwili nie mają znaczenia ponieważ Rosjanie postanowili fizycznie zniszczyć armię ukraińską oraz cały naród. Przedłużająca się wojna jest więc w ich interesie.

#ukraina
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewidentnie się denerwujesz.


@RazumichinZiK: przed chwilą się według ciebie zagotowałem, teraz twierdzisz że się denerwuję. Plątanie się w zeznaniach oraz zmniejszanie swojego kłamstwa dalej nie uczyni go prawdą. To dalej kłamstwo.

Nie, wkleiłem potwierdzenie moich słów, a ty obrzydliwie
  • Odpowiedz
@aarahon:

przed chwilą się według ciebie zagotowałem, teraz twierdzisz że się denerwuję. Plątanie się w zeznaniach oraz zmniejszanie swojego kłamstwa dalej nie uczyni go prawdą. To dalej kłamstwo.


Jedno nie wyklucza drugiego. Masz ewidentny problem z rozumieniem
  • Odpowiedz
Jedno nie wyklucza drugiego. Masz ewidentny problem z rozumieniem słów.


@RazumichinZiK: skoro jedno nie wyklucza drugiego to czemu odpuściłeś temat z zagotowaniem i nie udowodniłeś go? Ja wiem czemu nie udowodniłeś tego co pisałeś. Nie mogłeś tego udowodnić bo to kłamstwo. Tak jak kolejne.

Uuu, czuję
  • Odpowiedz
@aarahon:

skoro jedno nie wyklucza drugiego to czemu odpuściłeś temat z zagotowaniem i nie udowodniłeś go? Ja wiem czemu nie udowodniłeś tego co pisałeś. Nie mogłeś tego udowodnić bo to kłamstwo. Tak jak kolejne.


To widać gołym
  • Odpowiedz
Jestem tu tylko ty i ja. Kto inny ma to potwierdzić, jeżeli obaj będziemy bronić swojej racji?


@RazumichinZiK: może to potwierdzić prawda i logika.

Nein, mówię
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: o skończyła się odwaga żeby do treści wiadomości się odnieść?

Jeśli nie masz ochoty rozmawiać merytorycznie to już nie odpiszę.

W końcu do tej pory nie udowodniłeś swoich słów. Nawet nie potrafisz udowodnić, swoich słów, jakie to żałosne.
  • Odpowiedz