Wpis z mikrobloga

Każdy ekspert który wypowiada się publicznie mówi nie wprost że sytuacja Ukrainy jest bardzo trudna na granicy pełzającej katastrofy z powodu ogromnej różnicy w ilości żołnierzy i sprzętu wobec Rosji. Zdobycze terytorialne w tej chwili nie mają znaczenia ponieważ Rosjanie postanowili fizycznie zniszczyć armię ukraińską oraz cały naród. Przedłużająca się wojna jest więc w ich interesie.

#ukraina
  • 61
@Jebwleb: Na razie to jest walka żeby zając połowe Ukraińskiego województwa Donieckiego a nie Ukraine XDD. RUS: Spod Kijowa wycofanie. Spod Charkowa wycofanie. Spod Chersonia kontratak UA i wycofanie. Na N i S wokół Izium ucieczka po pokoaniu przez wojska UA. Od tygodni nie moga odrzucic wojsk UA od linii Swatowe - Kreminna
@Jebwleb: Putin był przekonany że luty 2022 będzie takim Rosyjskim Irakiem 2003. A tu zonk. Przeciwnik troche inny XD. Udało im się tylko na południu. Bo opór wojsk UA był słaby tam. Ze zdrada pisano. XD. Nie zdrada tylko nie spodziewali sie ataku z tamtąd .
300k ukr vs 350k kacapow czyli potrzebujecie jeszcze 3x tyle zeby marzyc o przelamaniu frontu, gl hf


@robertkk: oni się na miecze nie napierd#$#$. Nie możesz tego tak liczyć bo przewaga w artyleria daje mnożnik siły tak samo jak przewaga w rozpoznaniu... Po drugie rosja jest pewna że Ukraina nie zaatakuje Białorusi, nie przejdzie przez granicę i nie musi obstawiać setek a nawet tysiąca-dwóch kilometrów granic, może lokalnie stworzyć przewagę nawet
@RazumichinZiK: chciałeś naśladować paliwodę ale robisz to źle. Sam używasz słów których znaczenia nie znasz, analfabeta w ogóle nie umie czytać i pisać oraz często wykonywać podstawowych działań matematycznych. Osobę która nie nauczyła się pisania zaimka "stamtąd" nie możemy nazywać analfabetą, można ją nazwać nieukiem. Niestety sam jesteś niekompetentny by się w tym temacie wypowiadać i tylko małpujesz czyjeś zachowanie co jest naprawdę żałosne.
@aarahon: Użyłem tego w znaczeniu przenośnym. Uważam, iż kolega jest ignorantem i nie ma wiedzy w zakresie poprawności języka polskiego.
Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło,

Niestety sam jesteś niekompetentny by się w tym temacie wypowiadać i tylko małpujesz czyjeś zachowanie co jest naprawdę żałosne.


Nikogo nie małpuję. Nie wiem, co masz na myśli.
źródło: aleśzabłysnął
Uważam, iż kolega jest ignorantem i nie ma wiedzy w zakresie poprawności języka polskiego.


@RazumichinZiK: tyle że mógłbyś tego wyzwiska użyć w tym znaczeniu gdybyście rozmawiali o poprawności języka polskiego lub na temat z nim związany a tego nie robiliście. Wprost nazwałeś go analfabetą.

Nikogo nie małpuję. Nie wiem, co masz na myśli.


@RazumichinZiK: Właśnie dlatego jesteś niekompetentny.
@aarahon:

tyle że mógłbyś tego wyzwiska użyć w tym znaczeniu gdybyście rozmawiali o poprawności języka polskiego lub na temat z nim związany a tego nie robiliście. Wprost nazwałeś go analfabetą.


Nie. Kompletne bzdury.

Właśnie dlatego jesteś niekompetentny.


A skąd wiesz, jakie mam kompetencje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rosjanie postanowili fizycznie zniszczyć armię ukraińską


@Jebwleb:

Zakładając optymistyczne dla ruskich straty 3:1 w stosunku do ukraińskich, musiałoby zginąć 3 miliony rosyjskich mężczyzn zanim osiągnęliby wstępnie ten cel.
Ruska demografia lubi to.
Nie. Kompletne bzdury.


@RazumichinZiK: bez argumentów to tylko paplanie językiem. Ja ci przedstawiłem czemu użyłeś tego określenia źle, impotencie.

Tak impotencie, bo impotent oznacza także kogoś niezdolnego do działania a jesteś niezdolny do wyjaśnienia czemu użyłeś tego wyrazu poprawnie. Można się tak wyzywać a można merytorycznie podejść do dyskusji.

A skąd wiesz, jakie mam kompetencje?


@RazumichinZiK: A kto twierdzi że wiem jakie masz kompetencje?
@aarahon: No użyłem tego wyrazu poprawnie, masz rację. Podałem ci argumenty i świetnie wiesz, że bardzo dobrze użyłem tego wyrazu.
Póki co, to ty mnie wyzywasz, a ja tłumaczę ci, że to ja mam rację i taka jest prawda. To, że rzucasz się jak ryba w sieci, nic nie zmieni, kochaniutki.

I ty twierdzisz, że nie mam kompetencji XD Uwielbiam jak obracasz kota ogonem - robisz to ciągle, jak nie masz
Zacznę od końca bo tutaj właśnie leży Twój problem - bezmyślne, bezkrytyczne przekonanie o swojej racji.

Uwielbiam jak obracasz kota ogonem - robisz to ciągle, jak nie masz racji i piszesz bzdury XD


Nie odwracam kota ogonem. Wskazałem Ci oczywisty błąd po czym zrobiłeś fikołek że w dyskusji o sytuacji Ukrainy nazywasz kogoś analfabetą, w domyśle analfabetą w zakresie poprawności języka polskiego. To dziwne że nazywasz analfabetą w dziedzinie poprawności języka polskiego
@aarahon: Od samego początku mam rację i świetnie o tym wiesz, ale postanowiłeś przyczepić się do mnie jak rzep do psiego ogona i nie umiesz przyznać się do błędu.
Produkujesz się zupełnie niepotrzebnie - ja i tak wiem, że się mylisz, a ja napisałem wszystko poprawnie. Niemniej, miło popatrzeć, jak się frustrujesz XD
@aarahon: I tak, dalej utrzymuję - zresztą w stu procentach poprawnie - że nazwałem go analfabetą w kontekście braku znajomości języka polskiego.
A ty świetnie wiesz, że mam całkowitą rację, impotencie XD
Od samego początku mam rację i świetnie o tym wiesz, ale postanowiłeś przyczepić się do mnie jak rzep do psiego ogona i nie umiesz przyznać się do błędu.


@RazumichinZiK: jest to kłamstwo. Zwyczajnie łżesz.

Produkujesz się zupełnie niepotrzebnie


@RazumichinZiK: ja Ci odpowiadam i przy okazji komentuję Twoje złe postępowanie. Produkujesz się Ty, choćby przez kilkukrotne wołanie mnie tylko po to żeby powtórzyć to samo kłamstwo.

Produkujesz się zupełnie niepotrzebnie -
@aarahon: Produkuj się dalej - i tak wiem, że mam rację, a ty zwyczajnie się mylisz, chłopcze.
Podałem argument już dawno, na początku dyskusji. Wiesz, że mam całkowitą rację, ale chora duma nie pozwala ci tego przyznać.
Nie zakrzyczysz prawdy.
Produkuj się dalej - i tak wiem, że mam rację, a ty zwyczajnie się mylisz, chłopcze.


@RazumichinZiK: kłamstwo. Nazwałeś kogoś analfabetą jako potocznym wyzwiskiem. Nie napisałeś że jest analfabetą w dziedzinie poprawności języka polskiego co jest o tyle znamienne że osoba ta potrafi zakańczać zdanie kropką w przeciwieństwie do ciebie. Osoba ta, również w przeciwieństwie do ciebie wie że nie używa się "no" na początku zdania, zwłaszcza w sposób użyty przez
@aarahon: Nic nowego nie napisałeś. Produkujesz się zupełnie bez sensu - nie masz racji, a ja od samego początku piszę poprawnie.
Teraz ja cię wypunktuję - masz zwyczajnie kompleks wyższości i chorą dumę, która nie pozwala ci przyznać się do błędu.

Nie zakrzyczysz faktów ścianami tekstu - skompromitowałeś się.

PS. Przed "że" stawiamy przecinek, a zdanie zaczynamy dużą literą.
Nic nowego nie napisałeś


@RazumichinZiK: nie mogę napisać nic nowego ponieważ odpieram ciągle te same kłamstwa.

a ja od samego początku piszę poprawnie.


@RazumichinZiK: naprawdę? Kończenie zdania bez kropki, pisanie słów nie występujących w języku polski, brak interpunkcji to poprawne pisanie?

PS. Przed "że" stawiamy przecinek, a zdanie zaczynamy dużą literą.


@RazumichinZiK: , że tak piszemy? Przecież to bez sensu. A i najważniejsze - jak nie będziesz wspierał ruskiego
@aarahon: Pomyliłeś się - nie piszesz nic nowego, bo ciągle kłamiesz.

A jakież to słowa nie występują w języku polskim? Kiedy nie stosuje interpunkcji, mój drogi?
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.

Nie, piszemy normalnie. Przed "że" stawiamy przecinek.
I nie obawiam się żadnego ABW, bo nie wspieram niczyjego reżimu. Nie wiem kompletnie, skąd ten idiotyczny wniosek.
Pomyliłeś się - nie piszesz nic nowego, bo ciągle kłamiesz.


@RazumichinZiK: wskaż i udowodnij jedno kłamstwo.

A jakież to słowa nie występują w języku polskim?


@RazumichinZiK: "XD"

Nie, piszemy normalnie. Przed "że" stawiamy przecinek.


@RazumichinZiK: , że tak?

I nie obawiam się żadnego ABW, bo nie wspieram niczyjego reżimu. Nie wiem kompletnie, skąd ten idiotyczny wniosek.


@RazumichinZiK: myślałem że po prostu mamy takie idiotyczne wnioski pisać, ty zacząłeś
@aarahon:

wskaż i udowodnij jedno kłamstwo.


Każda twoja wypowiedź to kłamstwo.

"XD"


Kolega nowy w internecie?

, że tak?


Nie, nie tak.

myślałem że po prostu mamy takie idiotyczne wnioski pisać, ty zacząłeś z pisaniem przecinka przed że bo przecinek stawiany jest w konkretnych sytuacjach a nie zawsze i z tym że, zdanie rozpoczynamy wielką literą co robię.


Ani nie zaczynasz zawsze zdania dużą literą, ani nie stawiasz poprawnie przecinka przed
Każda twoja wypowiedź to kłamstwo.


@RazumichinZiK: gdyby tak było to wskazałbyś konkretną wypowiedź, wskazałbyś kłamstwo i obronił swoją tezę a tak uciekasz od odpowiedzialności.

Kolega nowy w internecie?


@RazumichinZiK: nie, używam internetu od 2003 roku, nie zmieniaj tematu i trzymaj się wątku.

Nie, nie tak.


@RazumichinZiK: a napisałeś tak. Przeczysz sam sobie.

Ani nie zaczynasz zawsze zdania dużą literą,


@RazumichinZiK: zawsze zaczynam zdanie dużą literą. przecinka zdarza mi
@aarahon:

gdyby tak było to wskazałbyś konkretną wypowiedź, wskazałbyś kłamstwo i obronił swoją tezę a tak uciekasz od odpowiedzialności.


No przecież odsyłam cię. Odsyłam cię do każdej twojej wypowiedzi.

nie, używam internetu od 2003 roku, nie zmieniaj tematu i trzymaj się wątku.


Po twojej wypowiedzi można było uznać, że jesteś nowy w internecie, skoro nie rozumiesz idei "XD".

a napisałeś tak. Przeczysz sam sobie.


No tak, napisałem tak, ale nie tak
No przecież odsyłam cię.


@RazumichinZiK: tak, jak myślałem, nie potrafisz wskazać jednego kłamstwa. Tylko szczekasz jak jakiś pies zamiast potwierdzić swoje słowa.

Po twojej wypowiedzi można było uznać, że jesteś nowy w internecie, skoro nie rozumiesz idei "XD".


@RazumichinZiK: ideę "XD" rozumiem, nie rozumiem za to dlaczego używasz tego symbolu jako słowa w zdaniu.

No tak, napisałem tak, ale nie tak się pisze.


@RazumichinZiK: ok, czyli przeczysz sam sobie.
@aarahon: Ajajaj, a ty dalej kłamiesz.
Przykro mi, że twoja chora, zakompleksiona duma nie pozwala ci przyznać się do błędu. Nie masz racji i taka jest prawda.

Do tego nie rozumiesz idei "XD". Chłopie, zastanów się nad sobą.
@aarahon: Ajajaj, a ty dalej kłamiesz.


@RazumichinZiK: a ty dalej nie potrafisz wskazać tego kłamstwa. Albo nie masz odwagi, nie wiem co gorsze

Przykro mi, że twoja chora, zakompleksiona duma nie pozwala ci przyznać się do błędu. Nie masz racji i taka jest prawda.


@RazumichinZiK: przykro mi że mimo wielu zapytań nie potrafisz tych błędów wskazać.

Do tego nie rozumiesz idei "XD". Chłopie, zastanów się nad sobą.


@RazumichinZiK:
@aarahon:
Przykro to się patrzy na twoje fikołki i wygibasy oraz chorą dumę, która nie pozwala ci przyznać się do błędu XD
Ale czego się spodziewać po gościu, który jeszcze pięć lat temu chciał szukać i nękać gościa, który jadąc samochodem, oblał wodą jego matkę. Do tego całkiem niedawno chciał sprzedać jakieś gówno do opla na Allegro i jeszcze wstawiał linka na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aarahon: Ojojoj, ale się zagotowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisałeś o swojej matce i chciałeś szukać gościa, który oblał ją, jadąc autem XD Co więcej, chciałeś go nękać.
Wklejałeś link do jakiegoś gówna do opla jeszcze niedawno - chyba na początku 2022 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dalej będziesz kłamać? Widać, że cię mocno zabolało, Mykoła ( ͡° ͜ʖ ͡°
Ojojoj, ale się zagotowałeś


@RazumichinZiK: nie, jestem spokojny.

Pisałeś o swojej matce i chciałeś szukać gościa, który oblał ją, jadąc autem XD Co więcej, chciałeś go nękać.


@RazumichinZiK: wciąż jest to kłamstwo. Będzie to kłamstwem dopóki nie udowodnisz że jest to prawda albo gdy powiesz jak było naprawdę.

Wklejałeś link do jakiegoś gówna do opla jeszcze niedawno - chyba na początku 2022 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°
@aarahon:

nie, jestem spokojny.


Nie, zagotowałeś się ewidentnie.

wciąż jest to kłamstwo. Będzie to kłamstwem dopóki nie udowodnisz że jest to prawda albo gdy powiesz jak było naprawdę.


https://wykop.pl/wpis/33669805/motoryzacja-stopcham-ale-sie-dzis-zdenerwowalem-ja - proszę.

no to się zdecyduj czy wklejałem link do jakiegoś gówna do opla jeszcze niedawno czy sprzedawałem jakieś gówno do opla bo widzę że już się mylisz w swoich kłamstwach.


A ja tam wiem, co ty robiłeś z tym gównem -
Nie, zagotowałeś się ewidentnie.


@RazumichinZiK: nie, wciąż jestem spokojny. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy nie stanie się prawdą, nie w tym wypadku.

- proszę.


@RazumichinZiK: no i co mam z tym zrobić? Wkleiłeś potwierdzenie moich słów.

A ja tam wiem, co ty robiłeś z tym gównem - wklejałeś to wklejałeś XD


@RazumichinZiK: nic z gównem nie robiłem. Może ty lubisz się gównem bawić, ja nie mam takich skłonności.

Nie, nie
@aarahon:

nie, wciąż jestem spokojny. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy nie stanie się prawdą, nie w tym wypadku.


Ewidentnie się denerwujesz.

no i co mam z tym zrobić? Wkleiłeś potwierdzenie moich słów.


Nie, wkleiłem potwierdzenie moich słów, a ty obrzydliwie kłamiesz.

nic z gównem nie robiłem. Może ty lubisz się gównem bawić, ja nie mam takich skłonności.


Nie no, ewidentnie lubisz się z gównem zabawiać, na przykład tutaj też to widać: https://wykop.pl/wpis/33031347/no-to-w-droge-mam-nadzieje-ze-nie-bedzie-padac-mot
Ewidentnie się denerwujesz.


@RazumichinZiK: przed chwilą się według ciebie zagotowałem, teraz twierdzisz że się denerwuję. Plątanie się w zeznaniach oraz zmniejszanie swojego kłamstwa dalej nie uczyni go prawdą. To dalej kłamstwo.

Nie, wkleiłem potwierdzenie moich słów, a ty obrzydliwie kłamiesz.


@RazumichinZiK: link nie jest potwierdzeniem twoich słów. Kłamiesz ciągle, jak ruski pies.

Nie no, ewidentnie lubisz się z gównem zabawiać, tam jest


@RazumichinZiK: tam nie ma żadnych zabaw z
@aarahon:

przed chwilą się według ciebie zagotowałem, teraz twierdzisz że się denerwuję. Plątanie się w zeznaniach oraz zmniejszanie swojego kłamstwa dalej nie uczyni go prawdą. To dalej kłamstwo.


Jedno nie wyklucza drugiego. Masz ewidentny problem z rozumieniem słów.

link nie jest potwierdzeniem twoich słów. Kłamiesz ciągle, jak ruski pies.


Uuu, czuję irytację.

tam nie ma żadnych zabaw z gównem, tam jest wpis o tym że jadę sobie motorowerem na wycieczkę.


Jedziesz
Jedno nie wyklucza drugiego. Masz ewidentny problem z rozumieniem słów.


@RazumichinZiK: skoro jedno nie wyklucza drugiego to czemu odpuściłeś temat z zagotowaniem i nie udowodniłeś go? Ja wiem czemu nie udowodniłeś tego co pisałeś. Nie mogłeś tego udowodnić bo to kłamstwo. Tak jak kolejne.

Uuu, czuję irytację.


@RazumichinZiK: szkoda że nie czujesz potrzeby mówienia prawdy.

Jedziesz gównem na wycieczkę*


@RazumichinZiK: może ty na gównie jeździsz, ja pojechałem motorowerem. U
@aarahon:

skoro jedno nie wyklucza drugiego to czemu odpuściłeś temat z zagotowaniem i nie udowodniłeś go? Ja wiem czemu nie udowodniłeś tego co pisałeś. Nie mogłeś tego udowodnić bo to kłamstwo. Tak jak kolejne.


To widać gołym okiem.

szkoda że nie czujesz potrzeby mówienia prawdy.


Cały czas mówię prawdę.

może ty na gównie jeździsz, ja pojechałem motorowerem.


No czyli jechałeś na gównie.

U nas takie są, nie trzeba kraść ich z
To widać gołym okiem.


@RazumichinZiK: no tak, widać. Szkoda tylko że tylko ty to widzisz.

Cały czas mówię prawdę.


@RazumichinZiK: i cały czas piszesz kłamstwa.

No czyli jechałeś na gównie.


@RazumichinZiK: nie, na motorowerze.

Debilna wstawka, która jest zwyczajną manipulacją.


@RazumichinZiK: twierdzisz że żeby mieć motorower trzeba ukraść go z Ukrainy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wskazałem szereg twoich kłamstw.


@RazumichinZiK: to znów kłamstwo.
@aarahon:

no tak, widać. Szkoda tylko że tylko ty to widzisz.


Jestem tu tylko ty i ja. Kto inny ma to potwierdzić, jeżeli obaj będziemy bronić swojej racji?

i cały czas piszesz kłamstwa.


Nein, mówię prawdę.

nie, na motorowerze.


Czyli na gównie.

twierdzisz że żeby mieć motorower trzeba ukraść go z Ukrainy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie, dlaczego? Można go sobie po prostu kupić.

to znów kłamstwo.
Jestem tu tylko ty i ja. Kto inny ma to potwierdzić, jeżeli obaj będziemy bronić swojej racji?


@RazumichinZiK: może to potwierdzić prawda i logika.

Nein, mówię prawdę.


@RazumichinZiK: pisałeś że chciałem sprzedawać jakieś gówno do opla. To jest kłamstwo którego nie potrafisz udowodnić.

Czyli na gównie.


@RazumichinZiK: motorower i gówno to nie to samo.

Nie, dlaczego? Można go sobie po prostu kupić.


@RazumichinZiK: to czemu twierdzisz że to
@aarahon:

może to potwierdzić prawda i logika.


Więc zawołaj je i niech potwierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pisałeś że chciałem sprzedawać jakieś gówno do opla. To jest kłamstwo którego nie potrafisz udowodnić.


Wysłałem link do wpisu. Wklejałeś, jakieś gówno do Opla. Co za różnica.

motorower i gówno to nie to samo.


To samo.

to czemu twierdzisz że to manipulacja? Widzisz jak łatwo twoje kłamstwa zdemaskować?


Manipulacja, bo
Więc zawołaj je i niech potwierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RazumichinZiK: nie dopuszczasz ich do siebie.

Wysłałem link do wpisu. Wklejałeś, jakieś gówno do Opla. Co za różnica.


@RazumichinZiK: tak, wysłałeś link do wpisu gdzie jest napisane coś innego niż twierdziłeś. Twierdziłeś też że coś sprzedawałem, nie potrafisz tego potwierdzić. Teraz doszliśmy że jakiegoś linka wkleiłem na wykop. Tylko co z tego że linka podałem? Co
@aarahon:

nie dopuszczasz ich do siebie.


Och, czyli ich nie zawołasz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

tak, wysłałeś link do wpisu gdzie jest napisane coś innego niż twierdziłeś. Twierdziłeś też że coś sprzedawałem, nie potrafisz tego potwierdzić. Teraz doszliśmy że jakiegoś linka wkleiłem na wykop. Tylko co z tego że linka podałem? Co to ma wspólnego z twoimi kłamstwami?


Ale do matki to się już nie odniesiesz (