Wpis z mikrobloga

Każdy ekspert który wypowiada się publicznie mówi nie wprost że sytuacja Ukrainy jest bardzo trudna na granicy pełzającej katastrofy z powodu ogromnej różnicy w ilości żołnierzy i sprzętu wobec Rosji. Zdobycze terytorialne w tej chwili nie mają znaczenia ponieważ Rosjanie postanowili fizycznie zniszczyć armię ukraińską oraz cały naród. Przedłużająca się wojna jest więc w ich interesie.

#ukraina
  • 61
  • Odpowiedz
@Jebwleb: zgadza się, taki mają plan dzikie hordy ze wschodu. Zobaczymy jak pójdzie z realizacją i czy to jest plan na który nie ma skutecznej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Na razie to jest walka żeby zając połowe Ukraińskiego województwa Donieckiego a nie Ukraine XDD. RUS: Spod Kijowa wycofanie. Spod Charkowa wycofanie. Spod Chersonia kontratak UA i wycofanie. Na N i S wokół Izium ucieczka po pokoaniu przez wojska UA. Od tygodni nie moga odrzucic wojsk UA od linii Swatowe - Kreminna
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Putin był przekonany że luty 2022 będzie takim Rosyjskim Irakiem 2003. A tu zonk. Przeciwnik troche inny XD. Udało im się tylko na południu. Bo opór wojsk UA był słaby tam. Ze zdrada pisano. XD. Nie zdrada tylko nie spodziewali sie ataku z tamtąd .
  • Odpowiedz
300k ukr vs 350k kacapow czyli potrzebujecie jeszcze 3x tyle zeby marzyc o przelamaniu frontu, gl hf


@robertkk: oni się na miecze nie napierd#$#$. Nie możesz tego tak liczyć bo przewaga w artyleria daje mnożnik siły tak samo jak przewaga w rozpoznaniu... Po drugie rosja jest pewna że Ukraina nie zaatakuje Białorusi, nie przejdzie przez granicę i nie musi obstawiać setek a nawet tysiąca-dwóch kilometrów granic, może lokalnie stworzyć przewagę nawet
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: chciałeś naśladować paliwodę ale robisz to źle. Sam używasz słów których znaczenia nie znasz, analfabeta w ogóle nie umie czytać i pisać oraz często wykonywać podstawowych działań matematycznych. Osobę która nie nauczyła się pisania zaimka "stamtąd" nie możemy nazywać analfabetą, można ją nazwać nieukiem. Niestety sam jesteś niekompetentny by się w tym temacie wypowiadać i tylko małpujesz czyjeś zachowanie co jest naprawdę żałosne.
  • Odpowiedz
@aarahon: Użyłem tego w znaczeniu przenośnym. Uważam, iż kolega jest ignorantem i nie ma wiedzy w zakresie poprawności języka polskiego.
Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło,

Niestety sam jesteś niekompetentny by się w tym temacie wypowiadać i tylko małpujesz czyjeś zachowanie co jest naprawdę żałosne.


Nikogo nie małpuję. Nie wiem, co masz na myśli.
RazumichinZiK - @aarahon: Użyłem tego w znaczeniu przenośnym. Uważam, iż kolega jest ...

źródło: aleśzabłysnął

Pobierz
  • Odpowiedz
Uważam, iż kolega jest ignorantem i nie ma wiedzy w zakresie poprawności języka polskiego.


@RazumichinZiK: tyle że mógłbyś tego wyzwiska użyć w tym znaczeniu gdybyście rozmawiali o poprawności języka polskiego lub na temat z nim związany a tego nie robiliście. Wprost nazwałeś go analfabetą.

Nikogo nie małpuję. Nie wiem, co masz na myśli.


@RazumichinZiK: Właśnie dlatego jesteś niekompetentny.
  • Odpowiedz
@aarahon:

tyle że mógłbyś tego wyzwiska użyć w tym znaczeniu gdybyście rozmawiali o poprawności języka polskiego lub na temat z nim związany a tego nie robiliście. Wprost nazwałeś go analfabetą.


Nie. Kompletne bzdury.

Właśnie dlatego jesteś niekompetentny.


A skąd wiesz, jakie mam kompetencje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Rosjanie postanowili fizycznie zniszczyć armię ukraińską


@Jebwleb:

Zakładając optymistyczne dla ruskich straty 3:1 w stosunku do ukraińskich, musiałoby zginąć 3 miliony rosyjskich mężczyzn zanim osiągnęliby wstępnie ten cel.
Ruska demografia lubi to.
  • Odpowiedz
Nie. Kompletne bzdury.


@RazumichinZiK: bez argumentów to tylko paplanie językiem. Ja ci przedstawiłem czemu użyłeś tego określenia źle, impotencie.

Tak impotencie, bo impotent oznacza także kogoś niezdolnego do działania a jesteś niezdolny do wyjaśnienia czemu użyłeś tego wyrazu poprawnie. Można się tak wyzywać a można merytorycznie podejść do dyskusji.

A skąd wiesz, jakie mam kompetencje?


@RazumichinZiK: A kto twierdzi że wiem jakie masz kompetencje?
  • Odpowiedz
@aarahon: No użyłem tego wyrazu poprawnie, masz rację. Podałem ci argumenty i świetnie wiesz, że bardzo dobrze użyłem tego wyrazu.
Póki co, to ty mnie wyzywasz, a ja tłumaczę ci, że to ja mam rację i taka jest prawda. To, że rzucasz się jak ryba w sieci, nic nie zmieni, kochaniutki.

I ty twierdzisz, że nie mam kompetencji XD Uwielbiam jak obracasz kota ogonem - robisz to ciągle, jak nie masz
  • Odpowiedz
Zacznę od końca bo tutaj właśnie leży Twój problem - bezmyślne, bezkrytyczne przekonanie o swojej racji.

Uwielbiam jak obracasz kota ogonem - robisz to ciągle, jak nie masz racji i piszesz bzdury XD


Nie odwracam kota ogonem. Wskazałem Ci oczywisty błąd po czym zrobiłeś fikołek że w dyskusji o sytuacji Ukrainy nazywasz kogoś analfabetą, w domyśle analfabetą w zakresie poprawności języka polskiego. To dziwne że nazywasz analfabetą w dziedzinie poprawności języka polskiego
  • Odpowiedz
@aarahon: Od samego początku mam rację i świetnie o tym wiesz, ale postanowiłeś przyczepić się do mnie jak rzep do psiego ogona i nie umiesz przyznać się do błędu.
Produkujesz się zupełnie niepotrzebnie - ja i tak wiem, że się mylisz, a ja napisałem wszystko poprawnie. Niemniej, miło popatrzeć, jak się frustrujesz XD
  • Odpowiedz
@aarahon: I tak, dalej utrzymuję - zresztą w stu procentach poprawnie - że nazwałem go analfabetą w kontekście braku znajomości języka polskiego.
A ty świetnie wiesz, że mam całkowitą rację, impotencie XD
  • Odpowiedz
Od samego początku mam rację i świetnie o tym wiesz, ale postanowiłeś przyczepić się do mnie jak rzep do psiego ogona i nie umiesz przyznać się do błędu.


@RazumichinZiK: jest to kłamstwo. Zwyczajnie łżesz.

Produkujesz się zupełnie niepotrzebnie


@RazumichinZiK: ja Ci odpowiadam i przy okazji komentuję Twoje złe postępowanie. Produkujesz się Ty, choćby przez kilkukrotne wołanie mnie tylko po to żeby powtórzyć to samo kłamstwo.

Produkujesz się zupełnie niepotrzebnie -
  • Odpowiedz