Wpis z mikrobloga

Każdy ekspert który wypowiada się publicznie mówi nie wprost że sytuacja Ukrainy jest bardzo trudna na granicy pełzającej katastrofy z powodu ogromnej różnicy w ilości żołnierzy i sprzętu wobec Rosji. Zdobycze terytorialne w tej chwili nie mają znaczenia ponieważ Rosjanie postanowili fizycznie zniszczyć armię ukraińską oraz cały naród. Przedłużająca się wojna jest więc w ich interesie.

#ukraina
  • 61
Och, czyli ich nie zawołasz?


@RazumichinZiK: już to są.

Ale do matki to się już nie odniesiesz


@RazumichinZiK: odniosłem się. Napisałeś coś co nie jest prawdą, w linku jest prawda. Prawda nie zgadza się z tym co napisałeś.

Nie kłamię? Wklejałeś linka? Wklejałeś. Gdzie tu kłamstwo?


@RazumichinZiK: Nie wklejałem linka do allegro ze sprzedawanym przeze mnie przedmiotem jak twierdziłeś. Kłamstwo jest w twoim twierdzeniu że sprzedawałem coś na allegro.
@aarahon:

już to są.


Nie ma.

odniosłem się. Napisałeś coś co nie jest prawdą, w linku jest prawda. Prawda nie zgadza się z tym co napisałeś.


Więc odniosłeś się, kłamiąc.

Nie wklejałem linka do allegro ze sprzedawanym przeze mnie przedmiotem jak twierdziłeś. Kłamstwo jest w twoim twierdzeniu że sprzedawałem coś na allegro.


Ale link wklejałeś? Wklejałeś.

no nie to samo. Gówno to gówno, motorower to motorower.


Nie, motorower to gówno -
Och, czyli ich nie zawołasz?


@RazumichinZiK: zawołałem, nie dopuszczasz ich do siebie.

Więc odniosłeś się, kłamiąc.


@RazumichinZiK: nie skłamałem. Jeśli bym skłamał to potrafiłbyś to kłamstwo wskazać a tego nie potrafisz.

Ale link wklejałeś? Wklejałeś.


@RazumichinZiK: nie, nie wklejałem linka do przedmiotu który sprzedawałem na allegro.

Nie, motorower to gówno - taka prawda.


@RazumichinZiK: nie jest to to samo, znów kłamiesz.

Motorower, moped – dwu- lub trójkołowy pojazd
@aarahon:

zawołałem, nie dopuszczasz ich do siebie.


Nie zawołałeś.

nie skłamałem. Jeśli bym skłamał to potrafiłbyś to kłamstwo wskazać a tego nie potrafisz.


Kłamiesz cały czas, nic nowego.

nie, nie wklejałem linka do przedmiotu który sprzedawałem na allegro.


Ale link wklejałeś, tak? Tak, jak chciałeś nękać gościa, który oblał ci matkę?

nie jest to to samo, znów kłamiesz.


To gówno, taka prawda.

no tak, ja piszę prawdę.


Nie.

więc pewnie wskażesz
Nie zawołałeś.


@RazumichinZiK: masz rację. Nie zawołałem ich bo już tu są ale nie dopuszczasz ich do siebie.

Kłamiesz cały czas, nic nowego.


@RazumichinZiK: Więc mniej jaja jak mężczyzna, nie bądź beksą wskaż kłamstwo.

Ale link wklejałeś, tak? Tak, jak chciałeś nękać gościa, który oblał ci matkę?


@RazumichinZiK: nie, nie wklejałem lika do przedmiotu który sprzedawałem na allegro. Nie, nie chciałem nękać gościa. Nawet nikt nie napisał że ją
@RazumichinZiK: o skończyła się odwaga żeby do treści wiadomości się odnieść?

Jeśli nie masz ochoty rozmawiać merytorycznie to już nie odpiszę.

W końcu do tej pory nie udowodniłeś swoich słów. Nawet nie potrafisz udowodnić, swoich słów, jakie to żałosne.