Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #stopcham
Ale się dziś zdenerwowałem. Jak moja matula wracała z kościoła jakiś dupek ochlapał ją całą. Nawet nie zwolnił, nie ominął, specjalnie tak szybko wjechał w kałużę żeby ją ochlapać. Matula zapamiętała tylko numer rejestracyjny bez wyróżnika - 59522, nie wygląda na to żeby był to jakiś tutejszy samochód, wyróżnik mamy WM ale na stronie UFG nic takiego nie ma.

Pojeżdżę trochę po okolicy i poszukam tego auta, na razie brak śladów.
  • 31
@FilozofujacaCalka: @qakk:
po pierwsze poinformować o zajściu i o tym że moja mama oczekuje jakiegoś zadośćuczynienia za to zajście.
po drugie lepiej będzie uzupełnić zgłoszenie policji, niech wiedzą że to dokładnie to auto ochlapało mamę.
po trzecie nikt mi nie zabroni codziennie przejeżdżać obok ich domu. I codziennie się mylić z wrzuceniem biegu tak by silnik wył w niebogłosy. O 2, 3 rano.
po czwarte nikt mi nie zabroni jeździć
po trzecie nikt mi nie zabroni codziennie przejeżdżać obok ich domu. I codziennie się mylić z wrzuceniem biegu tak by silnik wył w niebogłosy. O 2, 3 rano.

po czwarte nikt mi nie zabroni jeździć za nimi z kamerką i zgłaszać każde ich wykroczenie.

po piąte, jak będę wracał tą drogą z punktu drugiego to może mi na drogę wyjść sarna (bo kręcą się u nas między domami) kot lub pies i
@qakk: ostatnio tak

@FilozofujacaCalka: uważam że ktoś kto robi takie rzeczy powinien ponieść konsekwencje swoich czynów.

@Karbon315: Weź powiedz swojej matce że w dupie byś miał jakby ktoś podszedł do niej w wietrzny dzień i oblałby ją brudną wodą z wiadra, nie zrobiłoby to na Tobie żadnego wrażenia i nic byś z tym nie zrobił żeby osoba która to zrobiła poniosła jakiekolwiek konsekwencje.
@Karbon315: a co ja mam udowadniać. Czarny samochód, hatchback wielkości Toyoty Auris pierwszej generacji, wyróżnika tablicy nie widać, numer to 59522. Jeździ u nas w okolicy czarna tigra, numery podobne i co, powiem że to oni? Nie, numery widziałem, wyróżnika nie.

Jeszcze jakby to było niespecjalnie, a to specjalnie ktoś tak ochlapał matkę.
@aarahon:

po pierwsze poinformować o zajściu i o tym że moja mama oczekuje jakiegoś zadośćuczynienia za to zajście. po drugie lepiej będzie uzupełnić zgłoszenie policji, niech wiedzą że to dokładnie to auto ochlapało mamę.po trzecie nikt mi nie zabroni codziennie przejeżdżać obok ich domu. I codziennie się mylić z wrzuceniem biegu tak by silnik wył w niebogłosy. O 2, 3 rano. po czwarte nikt mi nie zabroni jeździć za nimi z
@Wypok2: Weź powiedz swojej matce że w dupie byś miał jakby ktoś podszedł do niej w wietrzny dzień i oblałby ją brudną wodą z wiadra, nie zrobiłoby to na Tobie żadnego wrażenia i nic byś z tym nie zrobił żeby osoba która to zrobiła poniosła jakiekolwiek konsekwencje.

Zrobisz to?
@aarahon: człowieku, to tylko woda. J e b a n a woda. Przeżywasz to tak, jakby ktoś ci przynajmniej skatował matkę. Pogódź się z tym, że już nic z tym nie zrobisz i zajmij się pożyteczniejszymi rzeczami.
@Wypok2: powiedziałeś już swojej matce że to wiadro brudnej wody którą ktoś na nią specjalnie wylał to tylko woda i że nie masz zamiaru zrobić nic żeby huligan który to zrobił poniósł jakiekolwiek konsekwencje?