Wpis z mikrobloga

#blackmetal

@Riczard odnosnie wpisu u kinderka SOLDIEROFFROGTAN; nie mogę odpisać tam bo dzieciak mnie zablokowal - nie potrafi dźwignąć komentarza który nie jest po jego myśli - typowy neurotyczny snowflake ;)

Chyba zaczynam kojarzyć tego Piskorskiego w takim razie...coś mi świta. Zresztą, op napisał post w taki sposób ze wynikałoby z niego ze ruską propagandą jest fakt ze w ukraińskim BM jest wiele UPA etc. i tylko o to dla mnie chodziło... nie wiem o co op się tak piekli xD
  • 5
@Wachatron: W sumie nie napisałes niczego niezgodnego z stanem faktycznym czy kontrowersyjnego.
Jedynie to jest dziwne:

Scena ukraińska jest w #!$%@? nacjo i UPA i to jest dla mnie oczywiste (nie mam nawet nic do tego bo to rozumiem


No ja mam sporo do tego, nie chciałbym by nasi sąsiedzi byli komuchami czy NSami. Historycznie byliśmy w dupie gdy cos takiego miało miejsce :P Juz #!$%@?ąc, ze bym nie chciał by
nie chciałbym by nasi sąsiedzi byli komuchami czy NSami


@Riczard: no ok, trochę się źle wyraziłem, nie do końca precyzyjnie - rozumiem skąd w pewnych kręgach u nich się to bierze i nie mam nic do tego, dopóki nie jest to zagrażające nam. Uważam zdrowy, powtarzam, zdrowy nacjonalizm (nie mylić z szowinizmem i ksenofobią) za dość potrzebny, w równoważeniu jednostronnego dyskursu politycznego albo budowaniu prawidłowych postaw w momencie zagrożenia zewnętrznego. Co