Wpis z mikrobloga

Patrząc po tym jak uruchomiły się trolle, przygłupy i kolaboranci to orki musiały zebrać mega wpierdziel na froncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KwadratF1: Dzień w dzień ktoś pisze te brednie. Takie gadanie ma przykryć fakt że Ukraina straciła inicjatywę i jest w defensywie praktycznie na całej linii frontu ? xD
Kacapy w takiej ofensywie że aż się dosłownie palą do walki XD Widzialeś że jednej twojej ruskiej Świnice palił się ogonek?


@koniec_promocji: WOW SUPER. Niech ich ginie jak najwięcej. Efekt będzie ten sam czyli Ukraina przegra wojnę. Wejdź sobie kiedyś na jakiś rosyjski kanał telegram to zauważysz że Ukraińcy też giną i to w ten sam śmieszny sposób co Rosjanie. Zobaczysz sobie śmiesznych dronowanych mobików którzy tarzają się w błocie i
@Koniasz: To ja już wolę, żeby pierw te ruskie zniknęły. Po prostu skutek przegranej wojny przez stronę Ukraińską byłby dla nas najgorszym scenariuszem, a nawet nie trzeba wojny byśmy odczuli co to znaczy graniczyć z kacapami. No i jak tak rzeczywiście będzie, to mam nadzieję, że nie uciekniesz przed obowiązkiem wskoczenia w kamasze i nie będziesz się bał w razie czego zginąć, bo byle gówno prowokacja może mieć wtedy poważne skutki.
To ja już wolę, żeby pierw te ruskie zniknęły. Po prostu skutek przegranej wojny przez stronę Ukraińską byłby dla nas najgorszym scenariuszem


@ZuluScout: I rosyjskie trolle mają wpływ na wynik wojny xD

No i jak tak rzeczywiście będzie, to mam nadzieję, że nie uciekniesz przed obowiązkiem wskoczenia w kamasze i nie będziesz się bał w razie czego zginąć, bo byle gówno prowokacja może mieć wtedy poważne skutki.


@ZuluScout: Nie będzie
@Koniasz: Nie chodzi o wpływ na wojnę. Po prostu wolałbym ich widzieć już martwych skoro już należą, albo popierają działania państwa, które przyczyniło się do śmierci setek tysięcy ludności cywilnej codziennie dokonując zbrodni wojennych. Ludzie otwarcie wspierających zbrodnicze państwo nie powinny mieć nawet prawa głosu. W dupie mam ukraińskie trolle skoro to nie Ukraina najechała na czyiś kraj, a sama została zaatakowana przez zbrodnicze państwo, które od wieków dokonuje aktów terroru