Wpis z mikrobloga

Czy mógłby ktoś przytoczyć przykłady stron e-commerce, albo screenów ciekawych rozwiązań, które pokazują jak przedstawić stronę produktową w niekonwencjonalny sposób (nie klasyczny koszyczek, kup teraz itp.)? Chodzi o rozwiązanie, które dobrze oddaje charakter marki i jest powiewem świeżości w stosunku do szablonowych rozwiązań? Branża dowolna, najlepiej odzieżowa, ale nie jest to najbardziej istotne.

#uxui #figma #grafikakomputerowa #grafika #webdesign #ecommerce #ux #ui
  • 8
@sm_m: O dokładnie! Pomijając fakt, że jakoś u mnie na kompie ta strona dziwnie chodzi, szukałem czegoś w tej konwencji właśnie. Jak jeszcze znasz takie, albo wiesz pod jaką frazą podobnych projektów szukać, daj znać :D
@Logytaze: Doskonale zdaję sobie sprawę jak powinien wyglądać sklep i czemu większość wygląda tak, a nie inaczej. Ja jednak nie robię teraz sklepu, tylko potrzebuję przykładów do celów analityczno-dydaktycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet tych, które nie są wzorowe pod kątem UX, ale nadrabiają czymś innym. Nie jakieś totalne badziewia, ale po prostu pokazujące alternatywne podejście do tematu